خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان تلاش اصلاح‌طلبان برای زنده نگه داشتن کلید واژه FATF/ فشار شک‌برانگیز برای تصویب یک معاهده!
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
کد خبر: 28527
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

اینفوگرافی/8 شهریور؛ روز ملی مبارزه با تروریسم

عملیات كم‌سابقه تروریستی علیه مقامات ارشد كشورمان در سال 60 که باعت شهادت دو تن از مسئولان ارشد کشور و یاران دیرینه امام و انقلاب شد، ضمن اینکه خشم و انزجار ملت را برافروخت باعث شد تا 8 شهریور، روز مبارزه با تروریست در تاریخ ایران نام گذاری شود.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از نسل فردا؛ عملیات  كم‌سابقه تروریستی علیه مقامات ارشد كشورمان در سال 60 که باعت شهادت دو تن از مسئولان ارشد کشور و یاران دیرینه امام و انقلاب شد، ضمن اینکه خشم و انزجار ملت را برافروخت باعث شد تا 8 شهریور، روز مبارزه با تروریست در تاریخ ایران نام گذاری شود.

این اقدام تروریستی كه به دست عوامل ضد انقلاب و سازمان تروریستی و وابسته منافقین با هدف مقابله با اراده انقلابی ملت ایران و فروپاشی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

"شهدای محراب، شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور"، شهیدانی چون "لاجوردی، قرنی و صیاد شیرازی"، و بیش از 17000 شهید، از شخصیت ها کلیدی و مؤثر انقلاب گرفته تا عامه مردم از جمله قربانیان تروریسم بودند که به دست منافقان و گروهک های همسویشان به شهادت رسیدند، در این راستا، "هشتم شهریور"، سالروز شهادت مظلومانه شهیدان "باهنر و رجایی"، "روز مبارزه با تروریسم" نام‌گذاری شده است. 

انتهای پیام/ک

captcha
آخرین اخبار