اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
کد خبر: 22124
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸

اینفوگرافیک/تلگرام در یک نگاه

پیام رسان تلگرام که از ۴ سال پیش توسط دو جوان روس به نام های پاول دورف و نیکولای دورف آغاز به کار کرد اکنون جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر دارد! روزانه 220 میلیون پیام هم توسط پیام رسان تلگرام رد و بدل می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیام رسان تلگرام که از ۴ سال پیش توسط دو جوان روس به نام های پاول دورف و نیکولای دورف آغاز به کار کرد اکنون جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر دارد! روزانه ۲۲۰ میلیون پیام هم توسط پیام رسان تلگرام رد و بدل می شود. ۷۱۱ درصد از کسانی که حداقل عضو یکی شبکه های اجتماعی هستند ، در تلگرام نیز عضویت دارند. توجه شما را به این اینفوگرافیک زیر که توسط مرکز تخصصیاینفونگاره طراحی و تولید شده است جلب می کنیم.


انتهای پیام/م

captcha
آخرین اخبار