افت ۳۰ درصدی خرید گندم نسبت به سال قبل/ گندم های وارداتی در حال ترخیص از گمرک خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
کد خبر: 19627
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵

رتبه ایران در الگوی مصرف چند است؟ +اینفوگرافی

ایران در رتبه 4 جهانی از میزان مصرف سالیانه گاز قرار گرفته است. رقم قابل تاملی که در برخی حوزه های دیگر نیز دیده می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ الگوی مصرف مطلوب عبارت است از بهترین روش مصرف جامعه. الگویی که بر اساس موازین دینی، عقلی و منطقی تعریف شده و به بررسی مقادیر کمی و کیفی مصرف بهینه ای که مبتنی بر منافع فردی و جمعی کشور است می پردازد. اینفوگرافی زیر نگاهی به الگوی مصرفی کشور در زمینه های مختلف داشته و آمار و ارقام حوزه های مختلف را در اختیار کابران قرار می هد.

مصرف سالیانه خود را ببینید+ اینفوگرافی

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار