خنجر از پشت واردات چی‌ها به پیکره بی جان هپکو / دامپتراک‌هایی وارد می‌شود که هپکو توان تولیدشان را دارد پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند فضای مجازی، تهدید یا فرصت؟| ۲۰ راهبرد برای مدیریت صحیح شبکه های اجتماعی روحانی زمین سوخته اقتصاد را تحویل دولت بعدی می دهد/ تئوری های غربی در اقتصاد اسلامی جایگاهی ندارد اهالی فرهنگ چه انتظاراتی از وزیر فرهنگ و ارشاد دولت جدید دارند؟ بازگشت رونق اقتصادی با راه‌اندازی مجدد مجتمع فولاد ارومیه محقق می‌شود/ مصادره اموال فولاد؛ شایعه یا واقعیت!؟ هر جا کار را منوط به غرب کردید ناموفق بود هر جا بدون اعتماد به غرب بود پیش رفتید/ در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد رزمایش رصد و پایش مصرف برق ادارات، اصناف و مساجد استان مرکزی آخرین تغییرات طرح شفافیت آرا/ ارائه فایل صوتی جلسات هیات رئیسه به نمایندگان تلاش اصلاح‌طلبان برای زنده نگه داشتن کلید واژه FATF/ فشار شک‌برانگیز برای تصویب یک معاهده!
چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹
کد خبر: 17931
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶

مردم دنیا چقدر برای برنامه های تلویزیونی وقت می گذارند؟ + اینفوگرافی

تماشای برنامه های مختلف تلویزیون آماری را نشان می دهد که کدام دسته از برنامه ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ ذائقه انتخاب برنامه های تلویزیونی بر اساس شرایط و علائق هر فرد متقاوت است، برخی به سریال علاقه نشان می دهند، عده ای دیگر اخبار را پیگیری می کنند، گروه به ورزش و دنبال کردن رویدادهای ورزشی علاقمندند. این اینفوگرافی نشان می دهد مردم دنیا در هر هفته چه میزان وقت برای تماشای برنامه های مختلف تلویزیونی صرف می کنند.

برنامه های تعاملی با سه ساعت و 42 دقیقه بیشترین میزان مخاطب و ورزش های الکترونیکی زنده با 54 دقیقه کمترین میزان مخاطب را در تصویر زیر نشان می دهد.

اینفوگرافی تلویزیون

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار