چک های جدید، مالیات را افزایش می دهند؟ ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
کد خبر: 17874
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۶

سرنوشت متفاوت آدم های یک عکس

در این خبر تصویری از وضعیت و سرنوشت همراهان امام خمینی (ره) در بدو ورود به کشور را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب پس از پانزده سال دوری از وطن در ساعت 9:27 دقیقه روز دوازدهم بهمن 1357 برابر با اول فوریه 1979 در میان استقبال پرشور مردم ایران قدم به خاک این سرزمین گذاشت.

زمانی که درب هواپیمای ایرفرانس در فرودگاه مهرآباد باز شد، امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب به همراه افرادی از پله ها پایین آمدند که در این هنگام عکاسان فرصت را مغتنم شمرده و تصاویر تاریخی از ایشان را ثبت و به دیگر نقاط جهان ارسال کردند. افراد حاضر در تصویر هرکدام سرنوشت متفاوتی پیدا کرده اند. برخی درگذشته و تعدادی هنوز در قید حیات هستند. در ادامه تصویری از وضعیت و سرنوشت هر کدام از همراهان امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در پرواز انقلاب را مشاهده خواهید کرد.

انتهای پیام/ت

captcha
آخرین اخبار