چک های جدید، مالیات را افزایش می دهند؟ ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
آرشیو شهری
۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
سیزدهمین یادواره شهدای هفت تیر در اراک برگزار می‌شود
سیزدهمین یادواره استانی شهدای هفتم تیر و یکصد شهید منطقه سنجان همزمان با هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی روز دوشنبه 7 تیرماه برگزار می‌شود.
دیارآفتاب گزارش می دهد
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
داستان ادامه دار آلودگی هوای اراک/ مهندسی شاخص های آلایندگی به جای مدیریت برای کاهش آلودگی!
در حالی که طی روزهای اخیر وضعیت هوای اراک به قدری نامطلوب است که حتی با چشم می توان متوجه این آلودگی شدید شد اما گویا اداره کل محیط زیست مایل به اطلاع رسانی شفاف و اعلام مقدار دقیق آلاینده ها در هوای اراک نیست و به اعلام ناسالم بودن آن با یک شاخص کلی بسنده می کند!
فیلم/
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
اهمیت حضور در انتخابات از دیدگاه امام خمینی(ره)
حضرت امام خمینی (ره) همواره در سخنرانی‌های خودشان مردم را دعوت به حضور در انتخابات می‌کردند.
مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان مرکزی:
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
ساعات پیک مصرف برق در استان مرکزی 13تا 18است
نظام آبادی بابیان اینکه ساعات پیک در استان مرکزی 13تا 18 در استان مرکزی است، بر تغییر مدل رفتار مصرفی مشترکان برای تعدیل مصرف برق تاکید کرد و گفت: مدیریت سمت تقاضا راه‌حلی قابل اعتماد برای پاسخ‌دهی به رشد تقاضای انرژی در آینده است.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
هوای اراک برای دومین روز متوالی ناسالم است
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای اراک در ساعت 9 صبح روز جاری با شاخص 118در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
فیلم/
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
آلودگی صبحگاهی اراک
کیفیت هوای اراک صبح امروز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت.
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر اراک آغاز شد 
عملیات اجرایی زورخانه مرکزی شهر به مساحت ۴۸۶ مترمربع، با حضور مسئولین استانی آغاز شد.
در سفر معاونین وزیرراه به استان مرکزی؛
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
طرح‌های جامع آشتیان و اراک بررسی می‌شود
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از سفر معاونین وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی جهت بررسی طرح‌های جامع آشتیان و اراک خبر داد.
رشد جمعیت ایران به زودی به صفر می رسد!
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵
وقتی فرزند کمتر، زندگی بهتری را رقم نزد/ تاکید کارشناسان بر ضرورت اصلاح روند فرزندآوری/ طرح های تشویقی مشکلی را حل می کند؟
رشد جمعیتی دهه شصت باعث شد تا به مرور زمان سیاست فرزند کمتر زندگی بهتر از سوی نهاد های رسمی و غیررسمی شکل بگیرد و به تدریج از شیب پر سرعت افزایش جمعیت کاسته شود تا جایی که آخرین آمار ها از صفر شدن رشد جمعیت در ایران در سال های آینده خبر می دهد.
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی:
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
86.2 درصد داوطلبان انتخابات شوراها در استان مرکزی تایید صلاحیت شدند/عنوان رد صلاحیت گسترده کاملا غیرمنطقی و خلاف واقع بود
کریمی گفت: به کاربردن رد صلاحیت های گسترده که متاسفانه از برخی مسئولین ارشد استانی نیز شنیده شد و برخی از رسانه ها آن را تکرار کردند کاملا غیرمنطقی و خلاف واقع بود چرا که ۱۱ درصد گسترده محسوب نمی شود و البته دلایل رد صلاحیت ها کاملا بر اساس مستندات و مدارک مراجع نظارتی موجود است.
آخرین اخبار