چک های جدید، مالیات را افزایش می دهند؟ ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
آرشیو انتخابات 1400
اختصاصی| رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:
۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
بررسی شکایات انتخابات شورای شهر اراک به پایان رسیده است/ نتیجه نهایی به زودی اعلام می شود
کریمی گفت: در خصوص برخی افراد منتخب شورای شهر اراک شکایاتی به هیات عالی نظارت در استان منعکس شده است که رسیدگی انجام گرفت و به زودی بعد از طی شدن فرایندهای قانونی نتیجه قطعی درباره تایید صحت انتخابات شورای شهر در این حوزه اعلام می شود.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
پشت پرده انتشار لیست‌های جعلی کابینه/از دولت جدید سهم‌خواهی ‌نشود
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهم‌خواهی گروه‌های سیاسی از دولت جدید اقدامی مذموم است، گفت: دولت نباید به شکل شرکت تعاونی اداره شود.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
راه اندازی سامانه معرفی مدیران دولت به رئیس جمهور منتخب
سامانه معرفی مدیران دولت به رئیس جمهور منتخب راه اندازی شد.
عکس نوشت؛
۰۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
رهبر انقلاب: این انتخابات حق و انصافا یک حماسه بود
رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و مسئولان قوه قضائیه به حماسه‌آفرینی ملت در انتخابات 28 خرداد اشاره کردند و با بیهوده خواندن برخی تلاشها در فضای مجازی و رسانه‌ای برای انکار کار بزرگ مردم، گفتند: این انتخابات حقاً و انصافاً یک حماسه بود.
مجمع جهادگران استان مرکزی طی نامه ای به «رئیس جمهور منتخب» تأکید کرد:
۰۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
شما بر پایه شایسته‌سالاری انتخاب شده اید، مبادا سالوسان انقلابی نما ادعای سهم الارث کنند/ قطعاً در دولت جدید مطالبه گری ما دو چندان خواهد شد
مجمع جهادگران استان مرکزی طی نامه ای خطاب به حجت الاسلام رئیسی تأکید کرد: شما به عنوان رئیس جمهور منتخب با جلب ۱۸ میلیون رای سالم در تصدی مناصب اجرایی کشور بر پایه شایسته‌سالاری و نه وامداری و پیش فروش مناصب اجرایی انتخاب شده اید لذا لازم است با اقدامی جهادی نسبت به اصلاح رویه نادرست فعلی گام بردارید. 
۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
سیزدهمین یادواره شهدای هفت تیر در اراک برگزار می‌شود
سیزدهمین یادواره استانی شهدای هفتم تیر و یکصد شهید منطقه سنجان همزمان با هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی روز دوشنبه 7 تیرماه برگزار می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:
۰۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
حضور حماسی مردم در انتخابات پیام اقتدار ملت ایران را به جهانیان مخابره کرد
نظری گفت: ملت ایران با حضور حماسی خود در انتخابات 28 خرداد ماه بار دیگر پیام اقتدار و مقاومت خود را به جهانیان مخابره کردند.
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶
پرونده ویژه مشارکت؛ بی‌تدبیری در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰؛ سنگی پیش پای مشارکت مردم
رای‌دهندگان در روز جمعه 28 خرداد در حالی پای صندوق‌های رای حاضر شدند که این انتخابات علاوه بر مشکلاتی همچون شیوع کرونا با سوءمدیریت مجریان انتخابات از جمله دیر رسیدن تعرفه‌های رای‌گیری و ایرادِ دستگاه احراز هویت نیز روبرو بود؛ سوءمدیریتی که احتمالا توانسته هر چند اندک بر میزان مشارکت اثر سوء بگذارد.
وزارت کشور نتایج تکمیلی انتخابات را اعلام کرد؛
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
آراء آیت الله رئیسی از مرز ۱۸ میلیون گذشت
رئیس ستاد انتخابات کشور، از نتایج تکمیلی انتخابات ریاست جمهوری خبر داد که مطابق آن، آراء سیّد ابراهیم رئیسی از مرز 18 میلیون عبور کرد.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اراک:
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
‍ ۱۰ شکایت از سوی نامزدهای انتخابات شورای شهر شهرستان اراک واصل شده است
بختیاری گفت: ‍ ۱۰ شکایت از سوی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای اراک، ساروق، کارچان و داودآباد واصل شده است.
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
روایت یک شکست سنگین/ اصلاح‌طلبان؛ از تلاش برای راهیابی به دور دوم تا رقابت با آراء باطله
اصلاح‌طلبان که از سال 92 به پیروزی‌های زنجیره‌ای در عرصه سیاست دست یافتند، به دلیل ناکارآمدی و ایجاد مشکلات عدیده در زندگی مردم، از سال 98 و با واگذاری نتیجه انتخابات مجلس یازدهم، به شکست‌های زنجیره‌ای دچار شده‌اند.
منتخب مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس یازدهم:
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
پیگیری مطالبات مردم در حوزه اتمام طرح های عمرانی، رفع مشکلات بهداشت و درمان و اشتغال در اولویت قرار دارد
بیاتی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در انتخابات 28 خردادماه، اتمام طرح های عمرانی، رفع مشکلات بهداشت و درمان و اشتغال را از جمله مهمترین مشکلات هر سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان دانست و گفت: می توان در کنار حمایت دولت و همکاری بخش خصوصی، اشتغال را تقویت و مشاغل جدیدی را ایجاد کرد.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
قاضی‌زاده: این عدد از ارای باطله برای بنده بسیار عجیب بود!
نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: موضوع بعدی که باعث شد ارای باطله افزایش داشته باشد که تعداد صندوق‌ها زیاد بود و مردم به اشتباه رای هرکدام را در صندوق اشتباه می‌انداختند این در حالی بود که بنده در شعبه‌ای که حضور داشتم رای گیری شورا‌ها الکترونیکی بود.
کنگاوری:
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
حضور مردم در انتخابات نشان داد جمهوری اسلامی به‌رغم وجود مشکلات در مسیر تعالی گام برمی‌دارد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: حضور باشکوه ملت بزرگ ایران در انتخابات، نشان داد جمهوری اسلامی به‌رغم وجود مشکلات اقتصادی در مسیر تعالی گام برمی‌دارد و اقداماتی که در دستور کار امپریالیسم جهانی علیه انقلاب اسلامی قرارگرفته، بی‌نتیجه خواهد ماند.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
یادداشت| لزوم اجماع ملی برای موفقیت دولت انقلابی در گام دوم انقلاب
حال که گام دوم انقلاب برداشته و دولتی انقلابی توسط ملت ایران منتخب شده، لزوم اجماعی ملی برای موفقیت دولت سیزدهم ضروری است.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲
دوران عناصر غرب‌گرا به اتمام رسیده است/ ایرانی قوی را در سایهٔ حمایت مردم و حضور نخبگان خواهیم ساخت
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون دوران سیاه عناصر غرب‌گرا به اتمام رسیده است و در آغاز مسیری روشن قرار داریم و در پیش‌روی ما ایرانی قوی و پیشرفته قرار دارد که باید آن را در سایهٔ حمایت مردم و حضور نخبگان بسازیم.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
رویکرد مرد شماره ۸ پاستور به برجام و فرجامش چیست؟
رئیس جمهور منتخب مردم روز گذشته در نشست خبری خود نکات و رویکردش نسبت به برجام، اعتماد به آمریکا و مذاکرات وین را اعلام کرد.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
نتایج شمارش آرای انتخابات شورای‌شهر تهران/ پیروزی قاطع لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
نتایج ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران اعلام شد.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
انهدام سه تیم تروریستی ضدانقلاب در ایام انتخابات
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انهدام سه تیم تروریستی ضدانقلاب در ایام انتخابات خبر داد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
آقای وحید حقانیان! این حرکت خسارت‌بار را ترک کنید
\"آقای حقانیان!‌شایسته است ضمن ترک این رویه خسارت‌بار هرچه سریعتر درباره این شبهه‌افکنی‌ها روشنگری کرده و از ساحت رهبر معظم انقلاب اسلامی و دفتر ایشان صیانت فرمایید.\"
آخرین اخبار