اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
آرشیو شازند
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای شهرهای اراک و ساوه با حجم بیش از حد مجاز آلایندگی ذرات معلق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
هوای استان مرکزی بر مدار آلودگی/ هوا در اراک، شازند و ساوه «ناسالم» است
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای شهر های اراک، شازند و ساوه با توجه به اثرات سوء ذرات معلق بار دیگر در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
کشف 8662عدد قرص غيرمجاز در عمليات پليس شازند 
فرمانده انتظامي شهرستان شازند از کشف8662 عدد قرص غيرمجاز در عمليات توقيف يك دستگاه خودروي سواري در شهرستان شازند خبر داد .
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
کشف 4 تن مرغ گوشتي قاچاق از یک دستگاه کامیون در شازند
فرمانده انتظامي شهرستان شازند از توقیف یک دستگاه كاميون حامل 4 تن مرغ کوشتی قاچاق در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي این شهرستان خبر داد.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۷
هوای ناسالم دست بردار نیست/ تدوام آلودگی هوا در شهرهای اراک و شازند
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای اراک و شازند در نخستین ساعات صبح روز شنبه 26 تیرماه همچون روزهای گذشته در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
كشف بیش از 5 ميليارد ريال كالاي قاچاق در عمليات توقيف 2 دستگاه خودروی سنگین در شازند 
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف دو دستگاه خودروی کامیون و اتوبوس در شهرستان شازند خبر داد. 
۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
کشف125 دستگاه چرخ خیاطی قاچاق در توقیف یک دستگاه کامیون در شازند 
125 دستگاه چرخ خیاطی قاچاق در عمليات ماموران انتظامی شهرستان شازند در توقیف یک دستگاه کامیون در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان کشف شد. 
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
كشف 8 تن و 870 كيلوگرم مرغ فله غيربهداشتي در شازند
در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند در توقيف دو دستگاه خودروي كاميون يخچال دار، مقدار 8 تن و 870 كيلوگرم مرغ فله غيربهداشتي كشف شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
نمایندگان استان خواستار توقف هر اقدامی تا پایان دولت شدند/در واگذاری پهنه معدنی 4800 هکتاری، انگشت اتهام به سوی برخی مسئولین استان است
نظری با بیان اینکه در قضیه واگذاری پهنه معدنی 4800هکتاری، انگشت اتهام به سوی برخی مسئولین سابق و فعلی استان است، گفت: برای جلوگیری از این کار پر شائبه، نمایندگان استان در نامه ای به وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست خود مبنی بر توقف واگذاری این پهنه معدنی را نوشتند و خواستار توقف هرگونه اقدام تا پایان دولت فعلی شدند.
اختصاصی| مدیرکل منابع طبیعی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:
۰۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
مصوبه واگذاری پهنه معدنی 4800 هکتاری در محدوده «شازند، اراک و خمین» خلاف قانون است/ با دستور قضایی هرگونه عملیات اجرایی متوقف و پرونده در حال پیگیری است
محمدی با تأکید بر اینکه تصمیم کمیسیون ماده 24مکرر قانون معادن مبنی بر صدور مجوز اکتشاف و بهره برداری از پهنه معدنی 4800 هکتاری در محدوده اراک، شازند و خمین خلاف قانون بود گفت: با توجه به منع صریح قانون، منابع طبیعی برای ابطال صورتجلسه این کمیسیون وارد عمل شده و با دریافت دستور توقف صورتجلسه از سوی دادستان نگذاشتیم اجرایی شود.
۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
كشف نزدیک به 2 ميليارد ريال كالاي قاچاق در عمليات توقيف یک دستگاه کامیون در شازند
در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند،‌ یک دستگاه کامیون حامل يك ميليارد و 976 ميليون ريال كالاي قاچاق توقيف شد.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
غرق شدن جوانی 33 ساله در دریاچه معدن کوکبیه شازند
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از غرق شدن یک مرد جوان 33 ساله به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا در دریاچه معدن کوکبیه این شهرستان خبر داد. 
انتخابات 1400| دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳
نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر در شهرستان شازند اعلام شد
فرمانداری شهرستان شازند اسامی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای شهر در شهرهای شازند، آستانه، مهاجران و شهباز را اعلام کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
کشف بیش از 12 تن مرغ گوشتي قاچاق از 3 دستگاه کامیون در عمليات پليس شازند 
فرمانده انتظامي استان از توقیف 3 دستگاه كاميون حامل، 12 هزار و 760 کیلو گرم مرغ قاچاق در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد. 
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
2 دستگاه فلزیاب غیر مجاز از یک دستگاه خودروی سواری در شازند کشف شد
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف دو دستگاه فلزیاب غیرمجاز از یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
اسامی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی ۵ شهر شهرستان شازند
اسامی و کد نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی پنج شهر شهرستان شازند از سوی فرمانداری اعلام شد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
کشف 57 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از يك کارخانه متروکه در شازند 
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف 57 دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) قاچاق از يك کارخانه متروکه دراین شهرستان خبر داد.
فرمانده سپاه روح الله:
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
امام خمینی(ره) افق مطالبات مردم را تغییر داد/حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح یک ضرورت است
کریمی گفت: امام خمینی(ره) افق مطالبات مردم را تغییر داد و روحیه مطالبه گری ملت را به سمت استقلال، آزادی و عدالت خواهی هدایت کرد که این موجب پیشرفت ها و  تعالی ملت شد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
کشف20 دستگاه استخراج ارز دیجیتال و 66دستگاه فن خنک کننده قاچاق در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف 20 دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) و 66 دستگاه فن خنک کننده قاچاق به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال درعملیات پلیس این شهرستان خبر داد.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
کیفیت هوای اراک و شازند در وضعیت ناسالم قرار گرفت
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای اراک و شازند در ساعت ۱0 صبح روز جاری به ترتیب با شاخص 114 و 118در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
آخرین اخبار