فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۶
آرشیو
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
مردان میدان آماده برچیدن بساط اشغالگران هستند/امت حزب الله لحظه‌ای از اندیشیدن به آرمان بزرگ قدس غفلت نخواهند کرد
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پیامی با تاکید بر اینکه روز قدس نماد مبارزه بی امان تا پیروزی است، گفت: امروز ایده حضرت امام(ره) تبدیل به جبهه مقاومت در منطقه شده و تفکر حضرت امام(ره) به مظلومان جهان یاد داد تمام قد باید در مقابل مستکبران جهان ایستادگی کرد و پیروزی از آن مستضعفین جهان خواهد بود.
مسئول کارگروه عملیات کنگره ملی شهدای استان مرکزی:
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
فتح خرمشهر یکی از فتوحات بزرگ و جلوه های ویژه امداد الهی برای مسلمین است
وفایی گفت: در تاریخ دفاع مقدس و تاریخ ایران فتح خرمشهر یکی از فتوحات بزرگ و جلوه های ویژه امداد الهی برای مسلمین است و علیرغم اینکه ایران در سال های قبل از انقلاب برخی از نقاط را از دست داده بود اما در دفاع مقدس آن اتفاق تکرار نشد و یک وجب از خاک ایران عزیز دست دشمن نماند.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
شهید سلیمانی همه ظرفیت های جهان اسلام را برای مقابله با استکبار پای کار آورد
کریمی با بیان اینکه شهید سلیمانی مصداق بارز آیه شریفه \"وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه\" است،گفت: ایشان همه ظرفیت های جهان اسلام را برای مقابله با استکبار و استعمار جهانی پای کار آورد.
فرمانده سپاه روح الله:
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
شهید سلیمانی نماد «مامی توانیم» بود/سردار دل ها بزرگترین معلم دنیا بود
سردار کریمی گفت: شهید سلیمانی نماد «مامی توانیم» بود و با همین روحیه توانست بسیاری از توطئه ها را شکست دهد و در واقع نشان داد با روحیه ولایتمداری و انقلابی می توان در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کرد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
۴۲ تشکل دفاع مقدس به شکل مردمی در سطح استان مرکزی فعالیت می کنند
کریمی گفت: بیش از ۴۲ تشکل دفاع مقدس به شکل مردمی در سطح استان مرکزی فعالیت می کنند که استان مرکزی در سال گذشته استان مرکزی توانست رتبه های خوبی در اولین جشنواره تشکل ها کسب کند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
رادیو یک رسانه محتوایی محسوب می شود/۲۷ هزار رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس از استان مرکزی مورد تجلیل قرار گرفتند
کریمی گفت: مهمترین برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس تجلیل مقام معظم رهبری از رزمندگان و پیشکسوتان بود که بیش از ۲۷ هزار رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس از استان مرکزی مورد تجلیل قرار گرفتند و البته برنامه هایی همچون افتتاح موزه فرهنگی دفاع مقدس ، چاپ کتاب و برگزاری جشنواره ها از اقدامات دیگر در سال گذشته بود که دستاوردهای خوبی به همراه داشت.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود
کریمی گفت: شعار سال دفاع مقدس ما مقتدریم است که انتظار می رود رویکرد و محتوای کلیه برنامه ها و فعالیت ها با محوریت این شعار راهبردی برگزار می شود.
فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر (ع) اراک:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
ارتش با تکیه بر مکتب امام(ره) به یک ارتش مکتبی و مردمی تبدیل شده است
صادقیان گفت: ارتش با تکیه بر مکتب حضرت امام(ره) و هدایت های مقام معطم رهبری امروز به یک ارتش مکتبی، مردمی، توانمند، سرافراز و متکی بر دانش روز دنیا تبدیل شده است.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
ارتش مایه عزت و سربلندی ملت ایران است
کریمی گفت: در صحنه بودن و آمادگی روز افزون ارتش نشان از کارآمدی و مردمی بودن ارتش دارد و ارتش مایه عزت و سربلندی ملت ایران است.
نماینده نداجا در استان مرکزی:
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
ایستادگی ناوشکن های ایرانی مقابل نیروی دریایی آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاند
عباسی گفت:رویارویی ناوشکن سهند و سبلان و ناوچه جوشن در مقابل با استکبار و زیاده خواهی‌های آمریکا عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی و ملت همیشه قهرمان ایران شدند.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
ارتش با رویکرد استکبارستیزی و انقلابی پرقدرت در صحنه حضور دارد
کریمی گفت: امروز به برکت هدایت های مقام معظم رهبری و جانفشانی های ارتشیان غیور ایران اسلامی، ارتش با رویکرد معنوی، استکبارستیزی، انقلابی و جهادی، پرقدرت در صحنه حضور دارد.
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
رفع مشکلات المان های شهدا در خیابان شهدای اراک در دستور کار قرار گرفت
محمدی گفت: حسب دستور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مبنی بر رسیدگی به المان های نصب شده و رفع مشکلات آنها در برخی از خیابان های اراک جلسه میدانی با حضور مسئولین و مدیران شهری از جمله معاون فرهنگی سازمان زیبا منظر شهرداری اراک، رئیس بنیاد شهید اراک و جمعی از مدیران فرهنگی در خیابان شهدای اراک برگزار شد که برای رفع مشکلات تصمیمات عاجلی در نظر گرفته شد.
گزارش تصویری/
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
آیین بهره برداری از دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان قدس اراک
آئین افتتاح دستگاه اکسیژن ساز 60 لیتر معکب بر ثانیه ای با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
۶۲۴ مدخل برای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی شناسایی شده است
کریمی گفت: تاکنون بیش از ۶۲۴ مدخل برای تهیه دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی شناسایی شده که با توجه به گستردگی نقش استان مرکزی در مقطع هشت ساله شناسایی مداخل نیز ادامه خواهد داشت.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
اقتدار و عزت نظام اسلامی برگرفته از مجاهدت های شهدایی چون شهید فولادی است/ بزرگترین تکریم از شهدا و جانبازان ادامه راه و مسیر آنهاست
کریمی گفت: امروز بزرگترین تکریم از شهدا و جانبازان ادامه راه و مسیر این عزیزان یعنی همان دفاع از ولایت، ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی است که باید برای همه ادامه دهندگان راه شهدا مهم باشد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۰۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
شهید غلامرضا فولادی از پرورش یافتگان واقعی مکتب عاشورا بود
کریمی گفت: شهید فولادی یکی از پرورش یافتگان واقعی مکتب عاشورا بود که در راه دفاع از ارزش های اسلامی از همه سرمایه های خود گذشت و امروز به عنوان یک الگو هم در میان رزمندگان دفاع مقدس و هم آحاد جامعه مطرح است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
بسیج و سپاه در حوزه مسائل فرهنگی و تقویت فرهنگ جهادی برنامه ریزی جدی خواهد داشت
کریمی اظهار کرد: یکی از محورهای بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی امسال توجه به مسئله فرهنگ و تقویت فرهنگ انقلابی و جهادی در جامعه بود که بسیج و سپاه با توجه به رسالت ذاتی خود در این راستا برنامه ریزی جدی خواهد داشت.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
بیش از ۵ هزار برنامه شاخص فرهنگی در طول چهل هفته دفاع مقدس در استان مرکزی برگزار شد
کریمی گفت: مناسبت های زیادی در طی این چهل هفته وجود داشت که در ابعاد مختلف برای اقشار مردم فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس تبیین شد که بیش از ۵ هزار برنامه شاخص فرهنگی در طول چهل هفته برگزار شد.
مسئول مرکز حفظ آثار سپاه روح الله استان مرکزی
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند
محمدی گفت: شهدا بزرگترین مولفه قدرت نرم جمهوری اسلامی هستند و خانواده های معظم آنها با تاسی از روحیات شهدا راه آنها را با قوت ادامه دادند و به الگوهای مقاومت و ایستادگی تبدیل شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
جریان تواصی برگرفته از سیره شهدا است/ کار برای خداوند، ولایت پذیری و دشمن شناسی مهمترین پیام شهدا است
گودرزی گفت: امروز پیام و سیره شهدا باید به طور همه جانبه در جامعه نمود داشته باشد و مهمترین پیام شهدا کار برای خداوند، ولایت پذیری، دشمن شناسی ، دفاع از حق و حقیقت و تسلیم نشدن در برابر دشمنان است که همه باید به آنها توجه داشته باشیم.
آخرین اخبار