فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۹
آرشیو
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
عکس نوشت| دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه آنچه تو را خشنود می کند از تو درخواست می کنم و از آنچه تو را بیازارد به تو پناه می آورم و از تو در این ماه توفیق اطاعت و ترک نافرمانی ات را خواستارم، ای بخشنده به نیازمندان.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
گزارش تصویری| احیای شب 23 ماه رمضان در اراک
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲ هجری قمری، بامداد پنج شنبه 16اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور اقشار مختلف مردم در نقاط مختلف شهر اراک با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه از گناهانم شست وشویم ده و از عیب ها پاکم کن و دلم را به پرهیزکاری دل ها آزمایش کن، ای نادیده گیرنده لغزش های اهل گناه.
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه درهای فضلت را به روی من بگشا و برکاتت را بر من نازل فرما و به موجبات خشنودی ات توفیقم ده و در میان بهشت جایم ده، ای اجابت کننده خواسته ها ودعاهای درماندگان.
استاد حوزه و دانشگاه:
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
حضرت علی(ع) الگوی کامل دین داری و تقوا است
الهامی نیا با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین و والاترین الگوی انسانیت و دین‌داری و تقوا برای ما مسلمانان حضرت علی (ع) است گفت: حضرت علی(ع) به تمام دستورات و احکام قرآن عمل می کرد و دست پرورده ی پیامبر(ص) بود و سیره حضرت همان سیره ی پیامبر(ص) است.
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه برای من به سوی خشنودی ات دلیلی قرار ده و برای شیطان راهی به سوی من قرار مده و بهشت را منزل و آسایشگاهم قرار ده، ای برآورنده حاجات خواهندگان.
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
گزارش تصویری| مراسم احیای شب 21رمضان در اراک
مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان ۱۴۴۲ هجری قمری، بامداد سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با حضور اقشار مختلف مردم در نقاط مختلف شهر اراک با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار شد.
مطالعه و تامل؛
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
سفارش علی(ع) به مالک: تنبیه بدنی کارگزار درصورت خیانت
عهدنامه امام علی(ع)خطاب به مالک اشتر، آموزه‌های زیادی چون جلوگیری از احتکار،و تنبیه بدنی مسئول خیانتکار دارد که همچنان در امر حکومت کاربرد دارند و می‌توانند سرلوحه متولیان امور قرار بگیرند.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
علی علیه السلام؛ یگانه معلم عشق، ایثار و حق‌طلبی
جاذبه و دافعه‌ی علی، سیری در نهج‌البلاغه و سیری در سیره‌ی ائمه‌ی اطهار از آثار شهید مطهری هستند که یا مستقیما درباره‌ی زندگی امام علی علیه‌السلام نوشته شده‌اند یا سیره‌ی آن حضرت در کنار سیره‌ی سایر ائمه‌ی اطهار بررسی شده است.
به مناسبت فرا رسیدن ماه بندگی خدا؛
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان 1442
اطلاع از زمان دقیق اوقات شرعی در ماه مبارک رمضان از اهمیت بیشتری نسبت به سایر ایام سال برخوردار است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه درهای بهشت هایت را به رویم بگشا و درهای آتش دوزخ را به روزیم ببند و به تلاوت قرآن توفیقم ده، ای نازل کننده آرامش در دلهای مؤمنان.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
عکس نوشت| دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه بهره ام را از برکت هایش کامل گردان و راهم را به سوی نیکی هایش هموار نما و از پذیرفتن خوبی هایش محرومم مساز، ای هدایت کننده به سوی حق آشکار.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به برکت های سحرهایش آگاه کن و دلم را با روشنایی انوارش روشنی بخش و تمام اعضایم را به پیروی آثارش بگمار، به نور خودت ای روشنی بخش دلهای عارفان.
با توجه به خروج برخی مناطق از وضعیت قرمز؛
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
نماز جمعه این هفته در 7 شهر استان مرکزی اقامه می شود
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی از اقامه نماز جمعه ۱۰ اردیبهشت در ۷ شهر استان مرکزی خبر داد.
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به سوی کارهای شایسته و اعمال نیک هدایت فرما و حاجت ها و آرزوهایم را برآور، ای آن که نیاز به روشنگری و پرسش ندارد، ای آگاه به آنچه در سینه جهانیان است بر محمّد و خاندان پاکش درود فرست.
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به همراهی و همسویی با نیکان توفیق ده و از هم نشینی با بدان دور بدار و به حق رحمتت به خانه آرامش جایم ده، به خدایی خودت ای معبـود جهانیان.
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
یادداشت| به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛ از صلح حاء سین نون تا عشق در برابر عشق
\"حاء سین نون\" داستانی از بی وفایی هاست. داستانی از آدم‌هایی که شک و یقینشان درهم پیچیده و قوه ادراکشان نسبت به ولایت و معیت، ولی خشکیده، سر بر گریبان خفت فرو برده و گوش به جهالت می‌دهند...
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
امام حسن (ع) بهترین الگو برای انفاق مومنانه/ رفتار کریم اهل بیت (ع) با سائلی که به ایشان پناه آورده بود
حجت الاسلام والمسلمین بصیری همزمان با ولادت امام حسن (ع)، از سیره رفتاری ایشان در زمان حیاتشان گفت.
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز پانزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه فرمانبرداری فروتنان را نصیبم کن و سینه ام را برای انابه همانند بازگشت خاضعان باز کن، به امان دادنت ای امان ده هراسندگان.
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله:
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
۵۸ مسجد برای برگزاری مراسم شب‌های قدر به صورت آنلاین در اراک اعلام آمادگی کردند
ربیعی گفت: با جلسات تعاملی که در سطح شهر اراک با مجموعه های مختلف انجام شده تاکنون بیش از ۵۸ مسجد برای برگزاری مراسمات شب های قدر به شکل آنلاین اعلام آمادگی کرده اند که سایر ظرفیت های مردمی برای شرکت عموم مردم در این مراسمات را پای کار خواهیم آورد.
آخرین اخبار