ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
آرشیو دانشگاهی
۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
۲ فوتی و شناسایی ۲۵۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۲۵۱ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۶۲۵۷ نفر رسیده است.
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
نتایج هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در اراک اعلام شد
در اجرای تبصره ۱ ماده ۲۶ آئین نامه اجرائی هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی و ماده ۱۲ قانون صورتجلسه ستاد اجرائی در خصوص اعلام اسامی اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره حوزه انتخابیه اراک اعلام شد.
۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
تکمیل ظرفیت تخت های پشتیبان در بیمارستان حضرت ولی عصر اراک
رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک گفت: ظرفیت تخت های پشتیبان این بیمارستان به طور کامل تکمیل شد.
۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
مجوز تأسیس دانشکده داروسازی در اراک صادر شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: وزارت بهداشت، اجازه تأسیس و فعالیت دانشکده داروسازی در اراک را صادر کرد.
۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
درخواست کنکوری‌ها برای بررسی سؤالات آزمون سراسری/ چرا 42 سؤال از 105 سؤال کنکور مشکل‌‌دار است؟!
برخی داوطلبان کنکور درخواست دارند تا به طور شفاف تمام سؤالات مطرح شده در کنکور سراسری بررسی شود؛ یکی از این کنکوری‌ها گفت: وقتی از 105 سؤال، 42 سؤال ایراد دارد، از تمام سؤالات، چند سؤال ایراد دارد؟!
به خاطر چند تومان بیشتر با آینده داوطلبان بازی نکنید!
۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
انتخاب رشته؛ به نام کنکوری‌ها به کام فرصت‌طلبان/ چگونه یک انتخاب موفق داشته باشیم؟
با توجه به سوء‌استفاده برخی از مراکز انتخاب رشته و مشاوران تحصیلی، آن‌ها از داوطلبان صرفا به عنوان یک برگ برنده برای بهره وری تجارت خود استفاده می کنند صرف نظر از این که برایشان اهمیتی داشته باشد که آینده این داوطلبان به چه نقطه ای می رسد و درست یا غلط، چه مسیری را طی خواهند کرد؟
۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
آغاز بازار داغ مافیای مشاوران انتخاب رشته کنکور سراسری/ چه کنیم تا در دام این مافیا گرفتار نشویم؟
هر ساله با اتمام کنکور، افرادی سودجو برای کسب درآمد به بازار داغ انتخاب رشته روی می‌آورند و داوطلبان زیادی فریب تبلیغات آن‌ها را می‌خورند.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
آمار کرونا استان مرکزی 14 تیر/ بدون فوتی و 168ابتلای جدید
بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۶۸مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۳۸۹۹نفر رسیده است.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
کلاهبرداران کنکور سرجلسه دستگیر شدند/ انتشار کلید جعلی در اینترنت
کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ در حالی به اتمام رسید که باز هم شایعاتی مبنی بر فروش سوال و کلید آزمون شنیده شد، اما تمامی دست‌اندرکاران این کلاهبرداری‌ها در فضای مجازی و واقعی دستگیر شدند.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶
کنکور ۱۴۰۰ بی‌حاشیه آمد ور فت! / تنها ۲ درصد داوطلبان امسال از پذیرش در دانشگاه بی‌نصیب می‌مانند
پرونده دومین کنکور سراسری روز‌های کرونایی پس از چهار روز برگزاری در ۴۱۴ شهرستان ایران و ۱۱ کشور خارجی بدون حاشیه بسته شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک عنوان کرد
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
مهاجرت پزشکان از استان به دلیل نازیبا بودن مبلمان شهری ونداشتن مراکز تفریحی
جمالیان گفت: عدم ماندگاری پزشکان طرحی به خصوص متخصصان و فوق تخصص ها در استان به دلیل نازیبا بودن مبلمان شهری،نداشتن مرکز تفریحی و رفاهی مناسب،عدم تناسب در اخذ مالیات نسبت به دیگر استان ها،و ...باعث مهاجرت پزشکان و عدم همراهی خانواده های آنها با همکاران ما شده است.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای کنکور ۱۴۰۲ قطعی است
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه مصوبات این شورا برای کنکور ۱۴۰۲ قطعی است، گفت: مابقی مصوبات ساماندهی کنکور در جلسات آینده شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب می شود.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
۳ فوتی و شناسایی ۱۱۷ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی 
 بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۱۱۷مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۳۷۳۱نفر رسیده است.
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
گلو درد و آبریزش بینی علائم شایع نوع جدید کرونا است
رییس مرکز بهداشت شرق اهواز گفت: گلودرد و آبریزش بینی علائم شایع نوع جدید ویروس کرونا هستند و در روزهای اخیر بیشتر مردم با این علائم به مراکز منتخب مراجعه می کنند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک مطرح کرد:
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
افزایش موارد مثبت و سرپایی کرونایی استان مرکزی در هفته اول تیر/ قرمز شدن خمین یک فرصت طلایی برای مدیریت قبل از بحران است
علیمحمدی گفت: در هفته اول تیرماه نسبت به هفته پایانی خرداد در استان مرکزی ۲۴ درصد رشد در موارد مثبت و ۲۸ درصد در موارد سرپایی ابتلا به کرونا به ثبت رسیده است.
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
نتایج کنکور ۱۴۰۰ چه زمانی اعلام می‌شود؟
کنکور سراسری ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از ۹ تا ۱۲ تیر ماه برگزار شد و هم اکنون بیش از یک میلیون داوطلب کنکوری منتظر اعلام نتایج هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
فرمانداری ها مجوز برگزاری برنامه و تردد را بدون هماهنگی با مراکز بهداشت صادر نکنند/افزایش مراجعات سرپایی و کاهش بستری ها در مرکزی
جمالیان اظهار کرد: در طی روزهای گذشته شاهد کاهش بستری ها و البته افزایش سرپایی ها هستیم که کاهش بستری ها نباید ما را نسبت به شرایط غافل کند و لذا نیاز است موضوعات کاملا توسط فرمانداران و مدیران با دقت رصد و بررسی شود.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک اعلام کرد:
۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
افراد بالای ۷۰ سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند
افراد بالای ۷۰ سال برای تزریق دوز دوم واکسن کرونا به یکی از سه مراکز واکسیناسیون پیش‌بینی‌شده در اراک مراجعه کنند
رئیس سازمان سنجش خبر داد؛
۰۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
ظرفیت یک میلیون نفری پذیرش در کنکور ۱۴۰۰/ اعلام نتایج در ۱۰مرداد
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ظرفیت پذیرش دانشجویی در سال ۱۴۰۰ در مجموع رشته‌های با آزمون، پذیرش با سوابق تحصیلی و دانشگاه آزاد اسلامی حدود یک میلیون نفر خواهد بود.
۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
صدور یک میلیون و ۴۰۰ هزار کارت برای کنکور ۱۴۰۰/ آزمون سراسری از ۹ تا ۱۲ تیرماه
یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ کارت شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ همه متقاضیان گروه‌های آزمایشی پنج‌گانه از امروز ۶ تیرماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
آخرین اخبار