اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
آرشیو اقتصاد مقاومتی
گزارش تصویری/
۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
اردو جهادی قرارگاه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستاهای اراک
اردو جهادی قرارگاه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستاهای اراک با حضور جمعی از بسیجیان در ایام عید قربان تا عید غدیر در حال برگزاری است.
فرمانده سپاه ناحیه اراک:
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲
۳۶۰ گروه جهادی در سطح اراک به مردم خدمات ارائه میدهند
مهجوری گفت:در سطح شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی فعال در عرصه های محرومیت زدایی، سازندگی، آبادانی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار، کشاورزی، خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی ، دامپزشکی خدمات اجتماعی و فعالیت در طرح شهید سلیمانی و نهضت کمک مومنانه فعالیت می کنند.
مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
بازسازی و مرمت ۵۰ واحد مسکونی نیازمندان در مناطق محروم توسط بسیج طلاب/راه اندازی نهضت تولید محتوا با رویکرد تبیین فرهنگ ارزشمند حجاب و عفاف
رجبی گفت: از فعالیت های ایام تابستان بسیج طلاب بازسازی و مرمت بیش از ۵۰ واحد مسکونی نیازمندان در مناطق محروم استان است که طلاب بسیجی به شکل سه روزه و یا هفت روزه در اردوهای جهادی حضور پیدا می کنند.
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس :
۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
رویکرد بسیج سازندگی کاملا حرفه ای و مبتنی بر تخصص است
کریمی گفت: خوشبختانه عملکرد بسیج سازندگی در طی این سال ها بسیار درخشان است که در کنار تنوع ماموریت ها اقدامات این سازمان کاملا حرفه ای و مبتنی بر تخصص است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با دیارآفتاب؛
۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
توان تولید نهاده دامی مورد نیاز در کشور وجود دارد/دولت آینده برنامه ریزی مناسبی برای تولید نهاده ها داشته باشد
نظری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: اگر برنامه ششم توسعه به درستی اجرایی می شد، امکان تولید داخلی نهاده های دامی بود ولی اراده جدی در دولت تدبیر و امید دیده نمی شود.
در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان با فرماندار خنداب مطرح شد؛
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
ایجاد اشتغال پایدار اساس کار کمیته امداد است/ خودکفایی خانواده های تحت حمایت با تولید پنل های خورشیدی
مومنی مدیرکل کمیته امداد استان، گفت: با پیگیری های واحد اشتغال و حمایت استاندار، فرصت ایجاد پنل های خورشیدی که قرار داد آن بسته شده برای خانوارهای تحت حمایت شهرستان ایجاد شده است.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اعلام کرد
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
اعزام ۸۰۰ گروه جهادی برای اجرای پروژه‌های عمرانی محرومیت‌زدایی استان مرکزی
محترمی گفت: در تابستان امسال در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی محرومیت‌زدایی بیش از ۸۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شده اند که شمار زیادی از این جهادگران بسیجی مهندسین عمران و کشاورزی هستند که در عرصه های مرتبط خدمات ارائه می کنند.
فرمانده سپاه روح الله مطرح کرد
۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
احیای ۸واحد صنعتی راکد توسط بسیج در استان مرکزی/بسیج سازندگی پرچم دار محرومیت زدایی است
کریمی گفت: یکی از اقدامات مهم بسیج در طی این سال ها حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی و رفع موانع آنها است که طرح های ویژه ای دراین خصوص با موفقیت اجرا شده و در طی سه ماه گذشته بیش از ۸ واحد صنعتی راکد در استان احیا و در سال گذشته بیش از ۱ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی تثبیت شد.
رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛
۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
خودتحریمی و قوانین مزاحم توان تولید صنایع را گرفته است/ لزوم همکاری شرکت های دانش بنیان با صنایع جهت افزایش بهره وری تولید
مردانی رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه قوانین مزاحم در حوزه تولید کمر تولیدکنندگان را شکسته است، گفت: در کشور قوانین بسیاری داریم که نه تنها هیچ سودی برای واحدهای تولیدی ندارد بلکه ضررهای بسیاری هم با خود به همراه دارد. عدم هماهنگی بین دستگاه های اجرایی هم دیگر مشکلی است که تاوان آن را واحد های صنعتی می دهند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب؛
۰۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
مجلس پیگیر تحقیق و تفحص از سازمان صمت استان مرکزی است/ مدیران سیاسی و پروازی نمی توانند صنایع و معادن را به درستی مدیریت کنند
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان، با اشاره به اینکه بخشی از کاستی ها در حوزه صنعت و معدن به نوع مدیریت ها برمی گردد گفت: وقتی مدیران بخش های عمده صنعت استان را افراد سیاسی تشکیل می دهند و مثلا داماد فلان وزیر و پسر نماینده سابق استان، مدیرعامل فلان شرکت است، معلوم است وضعیت صنایع استان بهتر از این نمی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور:
۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
سند پیشران و محرومیت زدایی 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور در حال پیگیری است
دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: در قالب سند پیشران و محرومیت زدایی، در هر استان یک شهرستان و مجموعا در کل کشور ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته مشخص شده اند که روند اجرای برنامه های این مناطق از سوی معاونت های ذیربط در حال پیگیری است.
قائم مقام رئیس ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در ساوه:
۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
قوانین متعدد و بعضا متضاد مهم ترین مشکل تولید کشور است/ دستگاه هایی که مصوبه ستاد تسهیل را اجرا نکنند به دادستانی معرفی می شوند
دین‌پرست قائم مقام رئیس ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه مهمترین مشکل تولید در کشور قوانین پراکنده، متعدد و بعضا متضاد در کشور است، گفت: تا زمانی که دولت و مجلس وارد میدان نشوند، موانع تولید برطرف نمی شود.
فرمانده انتظامی استان مرکزی مطرح کرد
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
توقیف محموله110 میلیارد ریالی کالای قاچاق در دلیجان
مفخمی شهرستانی از توقیف محموله 110 میلیارد ریالی کالای قاچاق درعملیات مأموران پلیس دلیجان در توقيف يك دستگاه خودروي كاميون خبر داد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب:
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
1450 نفر در خنداب عضو صندوق های قرض الحسنه بسیج سازندگی هستند
صادقی گفت: 1450 نفر عضو صندوق های قرض الحسنه بسیج سازندگی هستند و 80 مورد تسهیلات قرض الحسنه جمعا به مبلغ 500 میلیون تومان به افراد متقاضی پرداخت شده است.
گزارش تصویری
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
افتتاح پروژه های محرومیت زدایی شهرستان فراهان
به مناسبت دهه کرامت رزمایش\"جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری\" و افتتاح پروژه های شهرستان فراهان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی انجام شد.
گزارش تصویری/1
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۱
اهدای جهیزیه به زوجهای نیازمند فراهان
به مناسبت دهه کرامت رزمایش\"جهاد امیدآفرینی و مشارکت حداکثری\" و اهدای ۷ سری جهیزیه به ولی نعمتان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی انجام شد.
فرمانده سپاه ناحیه فراهان خبر داد
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
احداث 45 واحد منزل مسکونی ویژه محرومان در فراهان
نجفی گفت: به همت جهادگران بسیجی و مشارکت دستگاه های متولی تاکنون بیش از ۴۵ واحد مسکونی تحویل ولی نعمتان انقلاب اسلامی شده و همچنین ۲۰ واحد مسکونی نیز مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
اجرای پروژه های آب و کشاورزی رویکرد بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰است
سردار کریمی گفت: یکی از مهمترین رویکردهای بسیج سازندگی در سال ۱۴۰۰ اجرای پروژه های آب و کشاورزی است و در این راستا علاوه بر اینکه گام های بلندی برداشته شده برنامه ریزی های خوبی برای امسال انجام شده است.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
رویکرد مجلس محرومیت زدایی و حمایت از اقدامات بسیج سازندگی است
سلیمی گفت: رویکرد این دوره مجلس محرومیت زدایی و حمایت از اقدامات بسیج سازندگی است که مصوبات بسیار خوبی تهیه شده و امیدواریم با مشارکت دستگاه ها شاهد درخشش روز افزون این نیروی خدوم باشیم.
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی :
۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
۲ هزار کلاس مهارتی در استان مرکزی در راستای ایجاد اشتغال برگزار می شود
محترمی گفت: در سال جاری برگزاری ۲ هزار کلاس مهارتی در راستای توانمند سازی پیش بینی شده که مخاطبین و جامعه هدف را تا توانمند کردن و به خودکفایی رسیدن حمایت خواهیم کرد.
آخرین اخبار