اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟ واکاوی تجربیات کشورها در ساماندهی مجوزهای کسب وکار/ ۳ روش متداول برای کاهش بار اداری مجوزها
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
آرشیو گزارش
هفته بیست و نهم لیگ برتر| سایپا - آلومینیوم؛
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
امید آلومینیوم سازان برای پایان ناکامی، تلاش خودروسازان برای بقا!
از هفته ماقبل پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور روز یکشنبه سوم مردادماه تیم‌ آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید دستگردی تهران میهمان سایپا خواهد بود.
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
صنعت دام در آستانه نابودی کامل!/ مسئولین بجای رساندن نهاده با دامدار، با آزاد کردن صادرات دام، صورت مسئله را پاک می کنند
باعث تاسف است در حالی که نهاده دامی در گمرکات کشور در حال فاسد شدن و نابودی است، مسئولین بجای آنکه برنامه ای برای توزیع صحیح نهاده میان دامداران داشته باشند، با آزاد کردن صادرات دام، تنها صورت مسئله را پاک می کنند.
آلومینیوم ۱ - ۳ تراکتور؛
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴
تراکتورسازان چهارمین شکست متوالی علیمنصور را رقم زدند/ شب پر اشتباه پورحمیدی و تصمیمات جنجال برانگیز داور
از سری مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور تیم آلومینیوم اراک در خانه مغلوب تیم تراکتور تبریز شد.
هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشور؛
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
آلومینیوم - تراکتور/ جدال شش امتیازی برای آسیایی شدن
از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال سه شنبه 29 تیرماه تیم‌ آلومینیوم در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک میزبان تراکتور خواهد بود.
عرشیان امروز نظاره گر مناجات زمین و اجابت آسمان اند؛
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
عرفه هنگامه خودسازی و استغفار/ روزی که درهای رحمت الهی گشوده می‌شود
عرفه روز نیایش و مناجات با خالق هستی است؛ چراکه در این روز، در‌های رحمت الهی بر روی همه بندگان به‌ویژه گنه‌کاران گشوده است، در این روز دعا به استجابت نزدیک است و هر ناامیدی، امیدوار بر در خانه الهی دست‌هایش را به دعا بلند می‌کند.
دیارآفتاب بررسی می کند؛
۲۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
ماجرای نهاده های آلوده و نقش سازمان استاندارد در پنهان سازی سم آفلاتوکسین چیست؟
طی روزهای اخیر اظهارات نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب با این مضمون که سازمان ملی استاندارد سعی دارد با لابی و فشارهای سیاسی حجم عظیمی از نهاده های دپو شده در یکی از بندر کشور را وارد چرخه مصرف دام و طیور کشور کند باعث ایجاد ابهاماتی درباره عملکرد این سازمان شده است.
مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال؛
۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
دوئل حذفی قلعه نویی و منصوریان/ گل گهر و آلومینیوم بار دیگر در سیرجان به هم رسیدند
از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم‌های گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک پنجشنبه 24 تیرماه در ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان به مصاف هم می‌روند.
عفاف و حجاب در فضای مجازی/
۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
از جولان رسانه های بیگانه تا کم‌کاری مشهود دستگاه‌های متولی
کم‌کاری مشهود دستگاه‌های دخیل در امر فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب در فضای مجازی یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که موجب شده تا امروز دشمن از طریق رسانه هاتمام ظرفیت های خود را برای تأثیرگذاری از طریق شبهه افکنی در حوزه باور‌ها و ارزش‌ها در میان بخش‌هایی از نسل جوان جامعه به کار گیرد.
دیارآفتاب گزارش می‌دهد؛
۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
«مردم از خانه خارج نشوید» مصوبه مهم کارگروه اضطرار کاهش آلودگی اراک!
کارگروه اضطرار کاهش آلودگی هوا به ریاست سید علی آقازاده استاندار مرکزی در ساعت ۲۳ روز سه‌شنبه 22 تیرماه تشکیل و خارج نشدن مردم از منزل یکی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.
شاگردان منصوریان شگفتی را تکمیل می کنند؟
۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
آلومینیوم اراک از رویای لیگ برتر و جنگ برای بقا تا کورس سهمیه آسیایی
آلومینیوم سازان که روزی در رویایی لیگ برتری شدن و بعد در تلاش برای بقا در این مسابقات بودند حالا با راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و شرایطی که در جدول لیگ دارند همچنان در کورس کسب سهمیه آسیایی هستند.
به بهانه روز ازدواج و آغاز هفته عفاف و حجاب؛
۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
تشکیل خانواده بهترین وسیله برای حفظ عفت عمومی است/تعامل تنگاتنگ مقوله عفاف و حجاب با نهاد خانواده
دو عامل مهم عفاف به عنوان ارزش درونی و حجاب به عنوان نمود بیرونی از یک سو و خانواده به عنوان کوچک ترین و بنیادی ترین نهاد اجتماعی از سویی دیگر در تعامل تنگاتنگ با یکدیگر هستند.
با پیگیری های مستمر دیارآفتاب؛
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک پس از 164 روز تعطیلی برگزار می شود
با وجود ثبت 37 روز ناسالم برای هوای اراک در سال جاری بالاخره کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک پس از 164 روز از آخرین نشست، روز سه شنبه 22 تیرماه برگزار می شود.
مردم در حال خفگی، مسئولین بیخیال!
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
استانداری و محیط زیست تقصیر عدم تشکیل کارگروه آلودگی هوا را گردن دیگری انداختند/ هوا خوب باشد نتیجه تلاش مسئولین است، بد باشد بدلیل عوامل فرامنطقه ای است!
بیش از 4ماه از آخرین جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوا می گذرد و ظاهرا مسئولین امر با فرامنطقه ای دانستن منبع آلودگی ها، لزومی به برگزاری این کارگروه نمی بینند!
نگاهی به وضعیت حجاب در ایران،
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
گزارش| ترک فعل دستگاه ها، عفاف و حجاب را به قهقرا برد/ سقوط عفاف و حجاب در سایه بی‌خیالی مسئولین و تهاجم دشمنان
مرداد 1384، راهبردهای گسترش فرهنگ عفاف در چارچوب اصول و مبانی روش‌های اجرایی گسترش فرهنگ عفاف توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و بر اساس آن مصوبه 26 دستگاه قانونگذار و اجرایی موظف شدند اقداماتی تخصصی در راستای تعالی عفاف و حجاب جامعه اجرا کنند. حال سوال اینجاست که پس از گذشت سال ها، چند دستگاه از دستگاه های مسئول به وظایف خود عمل کرده اند؟
دیارآفتاب گزارش می دهد؛
۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
ماجرای انتخابات شورای کار «هپکو» چیست؟/ وقتی کارگران مطالبه گر رد صلاحیت می شوند اما سهامدار نااهل نه!
اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات شورای کار شرکت هپکو سرانجام پس از 6 ماه تاخیر در حالی اعلام شده است که از مجموع 31 داوطلب 11 نفر از سوی نهادهایی که مراجع نظارتی عنوان می شوند بدون اعلام دلایل قانع کننده ای اصطلاحاً رد صلاحیت شده اند.
هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشور؛
۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
پرسپولیس - آلومینیوم/ هموار شدن راه گلات یا امیدواری اراکی ها به آسیایی شدن؟
از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال روز شنبه 19 تیرماه تیم‌ آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس خواهد بود.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب عنوان کرد:
۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
معاهده پاریس مانعی در مسیر راه اندازی نیروگاه های جدید/ خانم ابتکار باید پاسخگوی وضعیت فعلی قطع برق باشد!
آصفری گفت: امضای معاهده پاریس توسط رئیس وقت سازمان محیط زیست مانعی بین المللی به سایر مشکلات برای راه اندازی نیروگاه های جدید افزود.
رنگ بندی جدید شهرستان ها از 17 تیر اعلام شد؛
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
افزایش شمار شهرستان های نارنجی استان مرکزی/ خمین همچنان قرمز است
بر اساس آخرین رنگ بندی شهرهای کشور که از 17 تیرماه اعمال خواهد شد وضعیت اکثر شهرهای استان مرکزی در شرایط نارنجی و تنها دو شهرستان زرد و یک شهرستان قرمز است.
اختصاصی دیارآفتاب|تغییر دوباره در مدیریت هپکو؛
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
سکان مدیرعاملی هپکو اراک به «علیرضا کاظمی» رسید
با کناره گیری مدیرعامل کارخانه هپکو اراک «علیرضا کاظمی» به عنوان سومین مدیرعامل هپکو اراک طی یکسال اخیر عهده دار این سمت شد.
واکنش نماینده دلیجان به انتشار یک فیلم هنجار شکن از کاروانسرای دودهک؛
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
ابتذال تا کجا باید برسد تا برخی هشیار شوند/ شخص وزیر گردشگری ‌و استاندار مرکزی باید پاسخگوی بی حرمتی ‌صورت گرفته باشند
سلیمی در واکنش به انتشار یک فیلم هنجار شکن از کاروانسرای دودهک دلیجان گفت: دلیجان شهر سلحشوران است، اینکه عده ای به عنوان توریست تصور کنند می توانند در این شهر سفره افتضاح خود را پهن کنند کور خوانده اند.
آخرین اخبار