فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
آرشیو
یادداشت/ حامد افروغ
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵
«روز قدس»؛ سنگ محک وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن
روز قدس به عنوان یکی از شاخص‌ترین ایام سیاسی و مذهبی در ایران، سنگ محکی برای وجدان‌های بیدار و دل‌های روشن است تا مرز میان خود و استکبار را پر رنگ کنند. روزی که به صف‌بندی علنی و قاطعانه با استکبار تبدیل شده و حتی نامش هم لرزه بر اندام آنها می‌افکند.
یادداشت؛
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
تحریم با تحریف نمی شکند
جریان تحریف داخلی که رئیس جمهور سخنگوی آن شده، حاضر است برای حفظ قدرت، اظهارات خصمانه دشمن را تکرار کند، دروغ بگوید و تلاش کند که مردم درک درستی از دلایل گشایش ها نداشته باشند تا با انتخاب مسیر غلط، به دست خود اراده دشمن برای قطع زنجیره پیروزی های ایران را تقویت کنیم.
یادداشت/ حبیب‌الله مازندرانی
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
احیای دفاع مقدس در سینما و نقش نویسندگان
مهم‌ترین نکته‌ای که درباره احیای دفاع مقدس در سینما باید در نظر گرفت این است که باید روی نویسنده‌‎ها سرمایه‎‌گذاری کرد و سطح آگاهی و دانش آن‌ها ارتقا داده شود.
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
یادداشت| به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع)؛ از صلح حاء سین نون تا عشق در برابر عشق
\"حاء سین نون\" داستانی از بی وفایی هاست. داستانی از آدم‌هایی که شک و یقینشان درهم پیچیده و قوه ادراکشان نسبت به ولایت و معیت، ولی خشکیده، سر بر گریبان خفت فرو برده و گوش به جهالت می‌دهند...
یادداشت/هادی املشی
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
رفع تحریم‌ها و اصولی که نباید نادیده گرفت!
در حالی که سیاست رسمی جمهوری اسلامی اینست که جمهوری اسلامی ایران تنها در صورتی آمادگی دارد به تعهدات برجامی‌اش بازگردد که اولاً، آمریکا تمامی تحریم‌ها را به‌صورت عملی، نه از روی کاغذ بردارد، ثانیاً، جمهوری اسلامی ایران لغو تحریم‌ها و آثار لغو تحریم‌ها را راستی‌آزمایی کند.
یادداشت/ حامد افروغ
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
سردار «محمد حجازی»؛ فرمانده‌ای فداکار و سربازی گمنام
کارنامه پر افتخار و سرشار از مجاهدت و رشادت سردار «محمد حجازی»، تاسف هر فرد دلسوز برای ایران و جبهه مظلومان را از فقدان چنین شخصیتی برمی‌انگیزد. هرچند جبهه حق از این دست رفت و آمدها زیاد به خود دیده است و به فرموده امام راحل «با رفتن یک خدمتگزار در سد آهنین ملت خللی حاصل نخواهد شد که خدمتگزاران بالا و والاتر در خدمت‌اند، و الله نگهدار این ملت و مظلومان جهان است».
یادداشت/ عباس هواشمی
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
«جبهه»؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران
طبق فرمان امام عزیزمان، «جبهه دانشگاه است» و واقعاً چنین بود؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران که دانشجویان ممتاز آن شهدا بودند و پس از آن جانبازان.
یادداشت/ علی عبدالصمدی
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
رمضان؛ موسم بهار قرآن و هنگامه‌ی شکفتن گل بندگی پروردگار
رمضان فصل بهار قرآن و نزول کلام‎الله مجید بر قلب مبارک پیامبر گرامی اسلام و هنگامه‌ی شکفتن گل بندگی پروردگار است.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
نعل وارونه صهیونیست‌ها در مذاکرات وین!
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه در خصوص مذاکرات برجام فقط دو گزینه پیش‌روی داریم، نوشت: گزینه اول پایان دادن به مذاکرات وین و باز گرداندن تیم کشورمان از وین است و گزینه دوم اینکه دو تن از نمایندگان مجلس، ترجیحاً از اعضای کمیسیون خارجی نیز برای کمک به تیم مذاکره‌کننده، در مذاکرات حضور پیدا کنند تا از نزدیک بر انطباق مذاکرات با مصوبه لغو تحریم‌ها نظارت داشته باشند.
سرمقاله مدیرمسئول جوان؛
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
آقا سید حسن نگرانیم
اندیشه سیاسی امام (حکومت در عصر حاضر) از جهت شکل و محتوا بر سه اصل قابل جمع استوار است؛ ۱- جمهوری اسلامی ۲- مردم‌سالاری دینی ۳- اسلام سیاسی. آیا شما به این معتقدید؟ و اگر کسی یا کسانی ۱۸۰ درجه مقابل هر سه بایستند، آنان را سلیقه‌ای در درون نظام می‌دانید یا مخالفان ماهوی/ ماهیتی نظام برآمده از اندیشه امام؟
۰۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
قالیباف: امضای سند راهبردی با چین یک عنصر مهم تولید قدرت است
رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی، امضای سند راهبردی ایران و چین را متناسب با سیاست خارجی متوازن و اقتصادمحور دانست.
۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
بزرگترین دستاورد دولت روحانی
کمتر از پنچ ماه به پایان دو دوره دولت روحانی باقیمانده است. اگر کسی سؤال کند که بزرگترین دستاورد دولت روحانی چیست، چه پاسخی برای آن داریم؟
یادداشتی از احمدحسین شریفی؛
۰۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
حضرت علی اکبر(ع)؛ جوان نمونه اسلام
به گواهی امام حسین(ع) حضرت علی اکبر(ع) شبیه‌ترین افراد به پیامبر اکرم(ص) بود. این شباهت نه فقط از حیث شمایل و گفتار، بلکه از حیث اخلاق و رفتار نیز بود.
یادداشت/ عباس خسروانی مدرس دانشگاه
۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵
مصادیق پشتیبانی ها و مانع زدائی ها از فضای کسب و کار
بهبود فضای کسب و کار یکی از مهمترین الزامات پشتیبانی از تولید در یک کشور است که به دنبال خود رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال و خروج از شرایط رکودی را به همراه خواهد داشت.
یادادشت/ سیده محدثه هاشمی‌زاده
۰۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
فرزندانی که سند مظلومیت پدرانشان هستند
دختران شهدای مدافع حرم در فراق پدرانشان شعر و دکلمه می‌سرایند و با زبان کودکانه و معصوم خود از دلتنگی‌ها و درد فراغ پدر می‌گویند که این خود سندی است بر مظلومیت شهدای مدافع حرم که گاهی در کشور نیز غریب‌اند.
یادداشت؛
۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
کارستان‌های دولت ژنرالها!
واعظی سخنگوی دولت در یادداشتی نوشت: روزی می‌رسد که به «کار کارستان» ما افتخار خواهید کرد‌.\"
یادداشت
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
خزان اردهال
یادداشتی انتقادی بر زمزمه جدائی بهار اردهال از شهرستان دلیجان
۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
شهادت، عزت ابدی است
شهادت، عزت ابدی است و شهدا، طلایه‌داران عزت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی هستند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
اگر مسیح‌(ع) در میان ما بود ...
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر حضرت مسیح (ع) در میان ما بود، جنایات بی‌شمار آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی که داعیه پیروی از حضرت مسیح‌(ع) را دارند، می‌دید آیا سکوت و بی‌طرفی بر می‌گزید و با سکوت خود جانب آمریکا و سایر قدرت‌های استکباری را می‌گرفت و یا به حمایت و دفاع از ملت‌های مظلوم بر می‌خاست؟ و جناب پاپ فرانسیس در جایگاه رهبر کاتولیک‌های جهان به کدام سو می‌رفت؟ جانب حضرت عیسی مسیح‌(ع) را می‌گرفت یا ...؟!‬
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
علت گرایش نوجوانان و جوانان به موادمخدر
خانواده به عنوان بنیادی ترین عوامل مؤثر در مصرف یا عدم مصرف موادمخدر، طلاق ،جدایی والدین و همچنین مشکلات اقتصادی را از عوامل گرایش به مواد مخدر است.
آخرین اخبار