چک های جدید، مالیات را افزایش می دهند؟ ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
آرشیو عکس نوشت
پوستر|
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
عرفه، دریای رحمت بی‌کران الهی
روز نهم ذی الحجه روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود خوانده و مؤید جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده‌تر و در خشمناکترین اوقات خواهد بود.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶
عکس نوشت| استاندار مرکزی: آلودگی هوای اراک منشأ خارجی دارد!
در حالی که خیزش گرد و غبار از کویرمیقان یکی از عمده دلایل آلودگی این روزهای هوای اراک است، استاندار مرکزی عوامل فرامنطقه ای را عامل آلودگی هوا می داند!
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
عکس نوشت| اراکی‌ها در خرداد و تیر هوای پاک تنفس نکردند
میرزایی مدیرکل محیط زیست استان گفت: از ابتدای سال 1400 تا تاریخ بیست و دوم تیرماه درمجموع 7 روز پاک داشتیم که 6 روز در فروردین‌ماه، یک روز در اردیبهشت و خرداد و تیرماه هوای پاک نداشتیم.
۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
عکس نوشت| سه دلیل خبرنگار مسیحی برای علاقمند شدن به «حجاب»
خبرنگار مسیحی اهل لبنان که سالهای گذشته سفری به ایران داشته و برخی از شهرهای ایران از جمله مشهد را نیز دیده است از دلایلی که باعث علاقمند شدنش به حجاب شده میگوید.
۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
عکس نوشت| حجابِ بی حجاب!
تلاش برای اینکه در چشم بقیه اعم از غریبه و آشنا، بهتر و خاص تر دیده شویم اما حجاب هم داشته باشیم به نظر، فهم ناقص حجاب استایل ها از مفهوم پوشش شرعی است که آن را فقط به پیدا نبودن موی سر محدود کرده اند.
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
عکس نوشت| زنان با حیا، نسلی سالم تربیت می کنند
معمولاً مادرانی که دغدغه حجاب و عفاف دارند و در برخورد با نامحرم، رفتار عفیفانه از خود نشان می‌دهند و این حالت در وجود آنها نهادینه شده است، در عمل و به طور غیرمستقیم به نهادینه‌سازی باور حجاب و عفاف در فرزند خویش می‌پردازند.
۱۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
عکس نوشت| کاهش 67درصدی حجم ورودی آب به دو سد مهم استان
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: در مجموع حجم ورودی آب به این دو سد در مقایسه با سال گذشته 67درصد کاهش داشته است.
۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
عکس نوشت| مردم همکاری نکنند، در روزهای غیر گرم سال هم برق جیره بندی می شود
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: اگر مردم همکاری نکنند ممکن است به جایی برسیم که نیاز باشد در روزهای غیر گرم سال هم برق را جیره بندی کنیم.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
عکس نوشت| 125روستای استان با تنش آبی مواجه خواهند شد
مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان مركزی گفت: طبق پيش بينی های صورت گرفته در سال جاری احتمالا در 125 روستا با تنش آبی مواجه شويم.
پوستر|
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
حقوق بشر آمریکایی
دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده حقوق بشر در دنیا است.
۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
عکس نوشت| آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند
هر کس دیگری درباره‌ی حقوق بشر حرف بزند، آمریکایی‌ها حق ندارند درباره‌ی حقوق بشر حرف بزنند؛ دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده‌ی حقوق بشر در دنیا است.
عکس نوشت؛
۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
رهبر انقلاب: حرکت آقای رئیسی در قوه قضائیه مصداق حرکت جهادی بود
رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و مسئولان قوه قضائیه گفت: حرکت آقای رئیسی در دوران تصدی مصداق حرکت جهادی است و این تلاش شبانه‌روزی و پرانگیزه به فضل الهی به آثار و نتایج خوبی نیز منجر شده است.
عکس نوشت؛
۰۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
رهبر انقلاب: این انتخابات حق و انصافا یک حماسه بود
رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و مسئولان قوه قضائیه به حماسه‌آفرینی ملت در انتخابات 28 خرداد اشاره کردند و با بیهوده خواندن برخی تلاشها در فضای مجازی و رسانه‌ای برای انکار کار بزرگ مردم، گفتند: این انتخابات حقاً و انصافاً یک حماسه بود.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲
عکس نوشت| هیچ شخصی حق ندارد در تبلیغات انتخاباتی دیگران را تضعیف یا توهین یا علیهش افشاگری کند
از توصیه های مهم حضرت امام (س) به افراد و گروه ها در تبلیغات انتخاباتی رعایت حیثیت و  آبروی افراد و عدم توهین و افترا به یکدیگر است که از گناهان بزرگ محسوب می شود.
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره سوم انتخاباتی چه گفتند
مناظره سوم نامزد‌های سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با محور مشکلات و دغدغه‌های مردم برگزار شد.
همتی در مناظره خطاب به رئیسی:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
عکس نوشت/آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟
همتی در مناظره خطاب به رئیسی: آقای رئیسی چرا از گرانی حرف می‌زنید؟ اصلاً گرانی در کشور وجود ندارد.
پوستر|
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
ثمره مردم‌سالاری دینی
مقام معظم رهبری| مردم‌‏سالاری دینی با شرکت مردم، حضور مردم، اراده‌‏ی مردم، ارتباط فکری و عقلانی و عاطفی مردم با تحولات کشور صورت می‌گیرد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
سخن نگاشت| کاندیداها در مناظره دوم انتخاباتی چه گفتند
18 خرداد دومین مناظره انتخاباتی میان نامزدهای ریاست جمهوری برگزار شد و هر یک از کاندیداها به بیان نقطه نظرات خود درباره موضوعات فرهنگی اجتماعی پرداختند.
۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
عکس نوشت| عدم حضور در انتخابات گناهی در رأس گناهان کبیره است
امام خمینی (س) در وصیت نامه سیاسی ـ الهی خود مسأله انتخابات را فراموش نکرده و مردم را به حضور در همه صحنه ها فرا خواندند.
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
عکس نوشت| هدف اصلی از شرکت در انتخابات رضای خدا باشد
حضرت امام (س) از همه کاندیداها و طرفداران آنها می خواهند که هدف اصلی از شرکت در انتخابات و تبلیغات را فراموش نکنند زیرا هدف همه این امور باید رضای خدا باشد.
آخرین اخبار