فدراسیون فوتبال: برانکو « هیچ‌وقت» مربی تیم ملی ایران نمی‌شود ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور ابلاغ شد شاید فردا مذاکرات نهاییِ وین باشد تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری طبق اختیارات قانونی است جهادگران بسیجی خدمت مخلصانه را به عنوان یک عمل صالح می دانند بقایای موشک چینی به احتمال زیاد در آب می‌افتد جزئیاتی از طرح جدید توزیع سیم کارت دانش‌آموزی روز قدس روز بسیج کردن ملت های مسلمان و وحدت آزادی خواهان جهان برای آزادی قدس شریف است حرکت رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده است/ تغییر موازنه‌ قوا در مساله فلسطین به نفع دنیای اسلام رژیم صهیونیستی مجسمه شیطان است
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۹
آرشیو
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
عکس نوشت| دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه آنچه تو را خشنود می کند از تو درخواست می کنم و از آنچه تو را بیازارد به تو پناه می آورم و از تو در این ماه توفیق اطاعت و ترک نافرمانی ات را خواستارم، ای بخشنده به نیازمندان.
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه از گناهانم شست وشویم ده و از عیب ها پاکم کن و دلم را به پرهیزکاری دل ها آزمایش کن، ای نادیده گیرنده لغزش های اهل گناه.
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
تفاوت مدیریت جهادی با مدیریت برجامی| صادرات بنزین یا صف مرغ؟!
وقتی نگاه به داخل باشد هم چرخ اقتصاد می چرخد هم چرخ اقتدار کشور ولی با مدیریت برجامی...
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه درهای فضلت را به روی من بگشا و برکاتت را بر من نازل فرما و به موجبات خشنودی ات توفیقم ده و در میان بهشت جایم ده، ای اجابت کننده خواسته ها ودعاهای درماندگان.
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه برای من به سوی خشنودی ات دلیلی قرار ده و برای شیطان راهی به سوی من قرار مده و بهشت را منزل و آسایشگاهم قرار ده، ای برآورنده حاجات خواهندگان.
به مناسبت فرا رسیدن ماه بندگی خدا؛
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان 1442
اطلاع از زمان دقیق اوقات شرعی در ماه مبارک رمضان از اهمیت بیشتری نسبت به سایر ایام سال برخوردار است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه درهای بهشت هایت را به رویم بگشا و درهای آتش دوزخ را به روزیم ببند و به تلاوت قرآن توفیقم ده، ای نازل کننده آرامش در دلهای مؤمنان.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
عکس نوشت| دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه بهره ام را از برکت هایش کامل گردان و راهم را به سوی نیکی هایش هموار نما و از پذیرفتن خوبی هایش محرومم مساز، ای هدایت کننده به سوی حق آشکار.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز هجدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به برکت های سحرهایش آگاه کن و دلم را با روشنایی انوارش روشنی بخش و تمام اعضایم را به پیروی آثارش بگمار، به نور خودت ای روشنی بخش دلهای عارفان.
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به سوی کارهای شایسته و اعمال نیک هدایت فرما و حاجت ها و آرزوهایم را برآور، ای آن که نیاز به روشنگری و پرسش ندارد، ای آگاه به آنچه در سینه جهانیان است بر محمّد و خاندان پاکش درود فرست.
۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به همراهی و همسویی با نیکان توفیق ده و از هم نشینی با بدان دور بدار و به حق رحمتت به خانه آرامش جایم ده، به خدایی خودت ای معبـود جهانیان.
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز پانزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه فرمانبرداری فروتنان را نصیبم کن و سینه ام را برای انابه همانند بازگشت خاضعان باز کن، به امان دادنت ای امان ده هراسندگان.
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز چهاردهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه بر لغزش ها مؤاخذه مکن و از خطاها و افتادن در گناهان من در گذر و هدف بلاها و آفات قرار مده، به عزّتت ای عزّت مسلمانان.
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز سیزدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه از آلودگی ها و ناپاکی ها پاکیزه ام کن و بر شدنی های مورد تقدیرت شکیبایم گردان و به پرهیزگاری و هم نشینی با نیکان توفیقم ده، به یاری ات ای روشنی چشم مستمندان.
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه به پوشش و پاک دامنی زینت ده و به لباس قناعت و اکتفا به اندازه حاجت بپوشان و بر عدالت و انصاف وادارم نما و مرا در این ماه از هرچه می ترسم ایمنی ده، به نگهداری ات ای نگهدارنده هراسندگان
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه نیکی را پسندیده من گردان و نادرستی ها و نافرمانی ها را مورد کراهت من قرار ده و خشم و آتش برافروخته را بر من حرام گردان، به یاری ات ای فریادرس دادخواهان
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز دهم ماه مبارک رمضان
خدایا، مرا در این ماه از توکل کنندگان و از رستگاران نزد خود و از مقرّبان درگاهت قرار بده، به احسانت ای نهایت همت جویندگان.
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز نهم ماه مبارک رمضان
خدایا، برای من در این ماه بهره ای از رحمت گسترده ات قرار ده و به برهان و راههای درخشانت راهنمایی کن و به سوی خشنودی فراگیرت متوجه کن، به مهرت ای آرزوی مشتاقان
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
فوتونیوز| بیمارستان صحرایی برای شرایط بسیار خاص پیش بینی شده و فعلا بیماری پذیرش نمی کند
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه سالن تجهیز شده دانشگاه علوم پزشکی اراک تا به حال بیماری پذیرش نکرده است، گفت: آن مرکز که به نوعی بیمارستان صحرایی محسوب می شود برای شرایط بسیار خاص در نظر گرفته شده و آمادگی دارد تا اگر وضعیت بدتر شد، مردم از درمان محروم نشوند.
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
عکس نوشت| دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان
خدایا، در این ماه مهرورزی به ایتام و خوراندن طعام و آشکار کردن سلام و هم نشینی با اهل کرامت را نصیبم فرما، به عطایت ای پناهگاه آرزومندان
آخرین اخبار