ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
آرشیو سیاسی
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پی درگیریهای مرزی پراکنده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان، دو طرف را به خویشتنداری دعوت کرد.
ابراهیمی:
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اتفاقات اخیر خوزستان را حاصل عملکرد دولت دانست و گفت: نباید اجازه داد زمینه ورود ضد انقلاب و دشمنان به صفوف اعتراضی مردم فراهم شود.
گزارشی از سفر یک‌روزه سردار قاآنی به قم؛
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید
ارائه گزارش از آخرین تحولات منطقه محور دیدار یک‌روزه سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید و علما در قم بود.
عمویی:
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور درباره رفع تحریم‌ها، گفت: رئیس‌جمهور با چه سند و مدرکی ادعا می‌کند که مذاکرات در اسفند ماه به نتیجه رسیده است؟
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟
اصلاح طلبان افراطی، بخشی از نهاد اجماع ساز را به نفوذ متهم کردند. مقصود آنها از نفود، کسانی است که در این جبهه پای در مسیر دموکراسی نهادند و معتقد به اصلاح از طریق صندوق رای هستند.
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه/ اسم این عملیات را خیلی‌ها نشنیده‌اند!
۲ مرداد سال ۱۳۶۷ شمسی، ایران در جنگ تحمیلی «عملیات غدیر» را اجرا کرد. حالا پس‌از پذیرفتن قطعنامه ۵۹۸ چه‌وقتِ عملیات بود؟! دقیقا وقتش بود و این عملیات غدیر که خیلی‌ها اسمش را هم نشنیده‌اند ماجراها دارد و یک راز تاریخی هم دارد.
بیانیه ارتش برای شهادت شهید «ضرغام‌پرست»:
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
شهادت شهید «ضرغام‌پرست» نشانه سبعیت دشمنان کوردل است
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای، شهادت شهید ضرغام‌پرست را نشانه دیگری از سبعیت دشمنان عنود و کوردل نظام دانست.
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
جهانگیری: طعم تلخ مشکلات را چشیده‌ایم /در مقابل فریادهای مردم کاملاً بی‌پاسخ هستیم / این تعهد را می‌دهیم که خسارت مردم پرداخت خواهد شد
معاون اول رئیس جمهور گفت: مطالبه مردم از ما مسئولین بر حق و ما به آن‌ها توجه می‌کنیم و تمام تلاشمان در جهت برآورد این مطالبات است البته برخی از توان ما خراج است که ما دعا می‌کنیم دولت بعدی در جهت رفع همه مشکلات مردم موفق باشد.
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
روایت معصومه آباد از نظر سردار سلیمانی درباره کتاب من زنده‌ام
سردار سلیمانی کتاب را در ایامی که در جبهه‌های سنجار و ارتفاعات نینوا بودند، خوانده بودند؛ نوشته بود در همه چهار قفسی که رفته بودید، رفتم و برای شما یادداشت هایی نوشتم.
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
گسترش دومینو افزایش حقوق‌ها به سایر قوا/ داستان «فوق العاده خاص» از کجا آغاز شد؟
چراغ سبز رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اعطای «فوق العاده ویژه» به کارکنان دستگاه های اجرایی در اوج کسری بودجه موجب شده است که درخواست نهادهای مختلف برای استفاده از این ظرفیت و همچنین «فوق العاده خاص» برای افزایش چشمگیر حقوق کارکنانشان، به کارکنان اداری قوه قضائیه هم گسترش پیدا کند.
صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی دوم مرداد؛
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۷
آب به خوزستان رسید / همه متهمان بحران آب / تغییر راهبرد نفتی ایران
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز را اینجا مشاهده کنید.
آیت الله دری نجف آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه؛
۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
حل مشکلات نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد/با وجود غفلت ها ولی مشکل اصلی تامین آب به دلیل کم بارشی هاست
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه حل مشکلات کشور نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد، گفت: همبستگی ملی و حمایت همه جانبه باعث می شود بتوان مشکلات را برطرف کرد و نیاز است در این راستا مدیران کارآمد و دلسوز در میدان باشند تا کار پیش برود.
۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
۷ دستور ویژه محسنی اژه‌ای برای بهبود وضعیت زندان‌ها‌/ ۲۰۰ درخواست زندانیان از قاضی القضات
رئیس دستگاه قضا به مسئولیت سنگین سازمان زندان‌ها در مراقبت، تأمین نیاز‌های بهداشتی و رفاهی زندانیان و بازاجتماعی کردن آن‌ها تاکید کرد و گفت: هرچه‌قدر امکانات زندان‌ها افزایش یابد، باز هم پاسخگوی افزایش جمعیت کیفری نخواهد بود و برای کاهش جمعیت کیفری باید تا جایی که امکان دارد مجازات حبس ندهیم.
شمخانی
۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
بازداشتی‌های حوادث اخیر خوزستان که عمل مجرمانه‌ای نداشته‌اند آزاد می‌شوند
دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: به نیروهای امنیتی دستور داده شد بازداشتی‌های حوادث اخیر خوزستان که عمل مجرمانه‌ای نداشته‌اند به سرعت آزاد شوند.
۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹
 وقتی بسیج و سپاه پای کار مردم بودند و گروه های تجزیه طلب به دنبال صدمه به جامعه
خوزستان امروز تشنه است و یک ایران آماده کمک به این استان شده است مانند دو سال پیش که از پرآبی و سیلاب نیاز به کمک داشت و مردم برای کمک به سیل زدگان خوزستان با سر شتافتند
اختصاصی| رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:
۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
بررسی شکایات انتخابات شورای شهر اراک به پایان رسیده است/ نتیجه نهایی به زودی اعلام می شود
کریمی گفت: در خصوص برخی افراد منتخب شورای شهر اراک شکایاتی به هیات عالی نظارت در استان منعکس شده است که رسیدگی انجام گرفت و به زودی بعد از طی شدن فرایندهای قانونی نتیجه قطعی درباره تایید صحت انتخابات شورای شهر در این حوزه اعلام می شود.
۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
اغتشاشگران ۲ مامور ناجا را در بندر ماهشهر به رگبار بستند
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
سیاه نمایی داخلی‌ها و خارجی‌ها درباره واکسیناسیون در ایران/ همه اروپایی‌ها واکسن زدند ولی دوباره کرونا می‌گیرند!
تلاش رسانه های خارجی و همسویی برخی جریانات سیاسی داخلی برای القا عقب ماندگی ایران در امر واکسیناسیون عمومی در حالی انجام می شود که برخی کشورهای اروپایی که مدعی واکسیناسیون کامل شهروندان خود هستند، این روزها آمار ده ها هزار نفری مبتلایان جدید روزانه را تجربه می کنند.
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
پرونده ۸۰۰ سفر غیرمتعارف مدیران وزارت نفت در کمیسیون اصل ۹۰ بررسی شد
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده ۸۰۰ سفر غیرمتعارف مدیران وزارت نفت و اهدای پاداش و همچنین پرداخت حقوق به مدیران از ۲ محل مورد بررسی قرار گرفت.
در گفت‌وگوی دانا با کارشناسان، ورزشکاران و صاحب‌نظران مطرح شد؛
۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۲
ورزشی‌ها از وزیر ورزش دولت آینده چه می‌خواهند؟/ وزیری که باید به‌فکر ورزش باشد
کارشناسان، مسئولان، ورزشکاران و صاحب‌نظران عرصه ورزش قهرمانی، حرفه‌ای و همگانی به تعیین معیارهای موردنظر خود برای وزیر جدید وزارت‌خانه ورزش‌وجوانان پرداختند.
آخرین اخبار