کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۲
کد خبر: 99893
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
دستاوردهای دولت در دیارآفتاب؛

36 پروژه عمرانی و اقتصادی در زرندیه به بهره‌برداری رسید

در مراسمی همزمان با هفته دولت 36 پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین در شهرستان زرندیه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ روز یکشنبه در مراسمی همزمان با هفته دولت 36 پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین در زرندیه به بهره‌برداری رسید .

برای اجرای این پروژه‌ها درمجموع 4915 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای 800 نفر اشتغال ایجادشده است.

صبح امروز همزمان با هفته دولت استاندار مرکزی به همراه فرماندار زرندیه و جمعی از مدیران با حضور در گلزار مطهر شهدای مامونیه به مقام شهدا ادای احترام کردند.

بهره‌برداری از شرکت حامیان گستر زندگی‌های جدید، دیدار با خانواده معزز شهید سید علی طباطبایی، بهره‌برداری از شرکت زاویه دارویی طب آریانا بهره‌برداری از شرکت برزگر توان و افتتاح  12 واحد مسکن مددجویان شهر پرندک از برنامه‌های استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه بود.

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها