مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
کد خبر: 99889
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
دستاوردهای دولت در دیارآفتاب؛

بهره‌برداری از ۶ پروژه توزیع برق در آشتیان

۶ پروژه توزیع برق در آشتیان با اعتباری بالغ‌بر ۹۱میلیارد ریال با حضور استاندار مرکزی در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ استاندار مرکزی در مراسم افتتاح این طرح‌ها با اشاره به اینکه استان مرکزی از استان‌های کشاورزی و صنعتی است و برق در توسعه این بخش‌ها نقش مهمی دارد، افزود: صنعت برق در صنایع مادر و تولیدی استان نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند.

فرزاد مخلص الائمه افزود: کارکنان ساعی و پویای صنعت برق با فعالیت شبانه‌روزی در تأمین برق پایدار از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند و تلاش کارکنان صنعت برق استان مرکزی شایسته قدردانی است.

وی اظهار داشت: هفته دولت یادآور فداکاری‌ها و زحمات فرزندان انقلاب اسلامی و تربیت شده‌ی مکتب امام خمینی(ره) و زنده کردن روزهای خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم یعنی شهیدان رجایی و باهنر است.

اصلاح ۲۵کیلومتر شبکه توزیع برق مناطق شهری،اصلاح ۹کیلومتر شبکه و ۲ دستگاه پست هوایی روستای گرکان،اصلاح ۳۰۰متر شبکه و پست ۱۰۰کیلوولت آمپر روستای نادر آباد،احداث ۵۰۰متر شبکه  فشار متوسط و روشنایی معابر خروجی  شهر و یک کیلومتر شبکه فشار ضعیف روستای انانجرد و احداث ۷۰۰متر شبکه فشار  متوسط از جمله طرح های افتتاح شده توزیع برق آشتیان در هفته دولت بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار