جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید گفتمان مسئله محوریِ نتیجه گرا را در سال جاری تقویت خواهیم کرد پیش بینی وزش باد، رگبار و رعد و برق تا روز سه‌شنبه در استان مرکزی جزء خوانی قرآن کریم در ماه رمضان در خنداب
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
کد خبر: 99827
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
بهادری جهرمی در خمین:

آبرسانی به ۱۰ هزار روستا در دستور کار دولت قرار دارد

سخنگوی دولت یکی از اولویت های دولت را رسیدگی به روستاها و مناطق کم برخوردار عنوان کرد و گفت: در همین راستا آبرسانی به ۱۰ هزار روستا در دستور کار قرار دارد که بخشی زیادی اکنون به بهره برداری رسیده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در شهرستان خمین در بیت امام خمینی( ره) در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان خمین در قلب ایرانیان جای دارد و در نگاه همه جهانیان شناخته شده چراکه مزین به نام امام راحل است و این شهر نیز معروف به شهر هزار شهید است که ما نیز در بدو ورود به شهرستان با حضور در گلزار شهدا شرمنده غیرت و ایثار و فداکاری مردم شهر شدیم که شهری با این میزان جمعیت این تعداد شهید را برای دفاع از آرمان ها و حفظ استقلال کشور تقدیم کشور کرده است. 

بهادری جهرمی اظهار کرد: طبیعتا چنین شهری شایستگی بیشترین خدمت ها و تلاش شبانه روزی دارد که مسئولین استانی و شهرستانی و...همدل با یکدیگر پیگیر حل مشکلات شهر برای توسعه عمران و آبادانی و به ویژه توسعه اقتصادی شهر هستند که با توجه به خشکسالی ها اقتصاد کشاورزی دچار خلل شده هستند تا بتوان با اصلاح الگوی کشت و...حوزه کشاورزی را حمایت کرد. 

وی ادامه داد: یکی از نوآوری های دولت سیزدهم در هفته دولت سال جاری این بوده که برای اولین بار تمام اعضای هیئت دولت در تمامی استان های کشور سفر می کنند.

سخنگوی دولت بیان کرد: امروز و فردا تمامی اعضای کابینه به استان های کشور به نمایندگی از دولت سفر می کنند  و تقریبا در این ۲ روز دولتمردی در تهران حضور ندارد. 

 وی افزود: هدف از این سفرها افتتاح طرح های تکمیل شده یا آغاز طرح های آتی و شنیدن مسائل و مشکلات استان و شهرستان ها و پیگیری موضوعات به مرکز است، نگاه دولت بر این بوده که هفته دولت را هفته خدمت رسانی بهتر به مردم و شنیده شدن بهتر صدای مردم قرار دهد. 

بهادری جهرمی اظهار کرد: دولت در طول یکسال ۳۱ سفر استانی را برگزار کرد و تلاش بر این است که در یک هفته وزرا نیز به ۳۱ استان سفر داشته باشند، برنامه ریزی شده هر وزیر در ۲ استان حضور داشته باشد و جمعا ۶۲ سفر از سوی هیئت دولت حاصل می شود. 

سخنگوی دولت یکی از اولویت های دولت را رسیدگی به روستاها و مناطق کم برخوردار عنوان کرد و گفت:  بطوریکه آبرسانی به ۱۰ هزار روستا در دستور کار قرار دارد که بخشی زیادی اکنون به بهره برداری رسیده است. 

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مولد در شهرستان های کوچک و روستاها رقم میخورد و توجه به شهرستان ها و مناطق کمتر توسعه یافته نیز به منظور مهاجرت معکوس جهت رقم خوردن اقتصاد مولد و رفع مسائل اجتماعی و فرهنگی و...در دستور کار و مورد نتیجه است؛دولت در حمایت از مناطق و اقشار محروم مصمم و جدی است و خیلی از سیاست های اصلاحی واقتصادی که دولت پیش میگیرد در جهت تحقق رشد اقتصادی در این مناطق یا اولویت بخشی به کم درآمدتر ها است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار