رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
کد خبر: 99735
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
به همت مردم بخش قره چای خنداب؛

موکب حضرت فاطمه زهرا (س) در نجف اشرف مستقر می شود

شاملو مسئول هیئت‌امنای موکب حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: برای نخستین بار موکب حضرت زهرا(س) در صحن حضرت زهرا(س) نجف اشرف به همت مردم بخش قره چای شهرستان خنداب مستقر خواهد شد

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمد شاملو، مسئول هیئت‌امنای موکب حضرت فاطمه زهرا(س) در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت:عشق و دلدادگی به اباعبدالله(ع) و یاران وفادارش حد و مرز نمی‌شناسد و هرکس در حد توان و وسعش عشق و دلدادگی خود را به امام حسین(ع) ابراز می‌کند.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه‌ها برای کسب رضایت و ثواب الهی، خدمت به دیگران اعم از مادی و معنوی است.

شاملو، گفت: برای نخستین بار موکب حضرت زهرا(س) در صحن حضرت زهرا(س) نجف اشرف به همت مردم بخش قره چای شهرستان خنداب مستقر خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: این موکب در کنار موکب حضرت علی (ع) شهرستان اراک که آماده اسکان چندین هزار زائر خواهد بود،مستقر می‌شود.

شاملو اظهار داشت: ۳۰ نفر از اهالی بخش قره چای که اکثریت جوانان هستند از مورخ ۱۴ الی ۱۶ شهریور به مدت ۱۲ روز در این موکب با توزیع وعده صبحانه حلیم به زائران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

شاملو خاطرنشان کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی و نذورات در دو بخش صورت می‌گیرد بخش از کمک‌های مردمی برای خریداری امکانات و تجهیزات است که سال‌های آتی نیز مورداستفاده قرار خواهد گرفت و بخشی از کمک‌های مردمی و نذورات برای خریداری مواد غذایی برای طبخ حلیم در موکب است.

وی در پایان از عاشقان و دلدادگان امام حسین (ع) درخواست نمود که کمک‌ها و نذورات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۵۶۰۰۳۹۲۱۳ به نام محمد شاملو مسئول موکب واریز نمایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار