آئین سنتی مذهبی قالیشویان برگزاری آیین سنتی مذهبی قالیشویان در مشهد اردهال عرصه های فرهنگی و اقتصادی نیازمند الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس است/ رویکرد برنامه هفتم توسعه توانمندی اقتصادی است شروع کلاس های درس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک از نهم مهرماه نخستین مزرعه گردشگری استان مرکزی به بهره‌برداری رسید دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است شهداء ادامه دهنده رسالت انبیای الهی هستند اجلاسیه سرداران و ۴۰۰شهید شهرستان فراهان مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است آیین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت جامعه روحانیت
جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
کد خبر: 99647
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی:

رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف 

واحدی گفت: چهل و پنجمین دوره مسابقات استانی اوقاف با حضور ۲۶۶ شرکت کننده در آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع)مشهد میقان آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم افتتاحیه چهل و پنجمین دوره مسابقات استانی  قرآن کریم، صبح امروز در سالن یاسین آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع)مشهد میقان با تلاوت قرآن کریم توسط حمیدرضا بابا جانی ، با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی و علاقه‌مندان به قرآن و جامعه قرآنی آغاز شد.

حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت:مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  سازمان اوقاف با حضور 266 شرکت کننده  در امامزاده محمد عابد (ع) آغاز شد.

وی افزود: در این مسابقات 43نفر در بخش آقایان و71 نفر در بخش بانوان موفق شدند مرحله شهرستانی را برای حضور در مرحله استانی پشت سربگذارند.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد:در بخش دعاخوانی نیز که به صورت استانی برگزار می‌شود 38نفر در بخش خواهران و 62نفر در بخش برادران با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

حجت الاسلام واحدی  ادامه داد: در بخش اذان نیز که مختص برادران می باشد و فقط به صورت استانی برگزار می شود 52 نفر شرکت دارند.

وی در خصوص داوری چهل و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن گفت:در این دوره از مسابقات هیأت داوران با تلفیقی از  داوران بومی و میهمان از تهران با حضور افرادی که  دارای مدرک رسمی و تجارب ارزنده در سطح کشور هستند انتخاب شده اند.

حجت الاسلام واحدی یادآور شد:مرحله شهرستانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان به میزبانی دو شهرستان ساوه در روز ۲۴ تیر و اراک در ۲ روز ۳۰ و ۳۱ همین ماه برگزار شد و متسابقان این مرحله از مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

وی خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده مسابقات در دهه وقف مورد تجلیل قرار می گیرند.

captcha
آخرین اخبار