آئین سنتی مذهبی قالیشویان برگزاری آیین سنتی مذهبی قالیشویان در مشهد اردهال عرصه های فرهنگی و اقتصادی نیازمند الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس است/ رویکرد برنامه هفتم توسعه توانمندی اقتصادی است شروع کلاس های درس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک از نهم مهرماه نخستین مزرعه گردشگری استان مرکزی به بهره‌برداری رسید دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است شهداء ادامه دهنده رسالت انبیای الهی هستند اجلاسیه سرداران و ۴۰۰شهید شهرستان فراهان مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است آیین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت جامعه روحانیت
جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹
کد خبر: 99642
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۱
در آئین گرامیداشت روز خبرنگار عنوان شد؛

مأموریت استاندار مرکزی به دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات خبرنگاران/ مخلص الائمه: گفتگو و ارتباط مدیران با رسانه ها گسترده تر باشد

استاندار مرکزی گفت: گفتگوی مدیران دستگاه های اجرایی با رسانه ها باید قوی تر و گسترده تر باشد و مدیران ارتباط خود را بیش از آنچه که هست توسعه بدهند چراکه سطح ارتباط فعلی دستگاههای اجرایی با رسانه های استان سطح قابل قبولی نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی عصر امروز در آئین استانی گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، جمعی از مسئولان استانی و خبرنگاران برگزار شد اظهار داشت: گفتگوی مدیران دستگاه های اجرایی با رسانه ها باید قوی تر و گسترده تر باشد و مدیران ارتباط خود را بیش از آنچه که هست توسعه بدهند چراکه سطح ارتباط فعلی دستگاههای اجرایی با رسانه های استان سطح قابل قبولی نیست.

وی افزود: مسائل صنفی ای در حوزه خبرنگاران وجود دارد که مربوط به داخل استان است و باید برطرف شود و دستگاه های اجرایی به ویژه سازمان تامین اجتماعی، امور مالیاتی و ... باید خیلی فوری مسائل خبرنگاران را در حوزه ماموریتی خود در استان حل و فصل کنند.

مخلص الائمه خاطرنشان کرد: به صورت ابلاغ این موضوع را اعلام می کنیم که کلیه دستگاه های اجرایی مکلف به شناسایی مسائل خبرنگاران مرتبط با حوزه ماموریتی خود هستند.

وی ادامه داد: همانطور که مسائل شناخته شده هستند راه حل ها هم شناخته شده است و می توان با توجه حداقلی به برخی موضوعات قدم های خوبی برای حل مشکلات خبرنگاران در استان برداشت کما اینکه موارد در سطح ملی را نیز به صورت یک جمع بندی به وزیر ارشاد منعکس خواهیم کرد.

مخلص الائمه تصریح کرد: آمادگی خود را اعلام می کنیم که با استفاده از ظرفیت های داخل استان دوره های آموزشی خبرنگاری را به صورت رایگان برگزار کنیم و این کار در راستای افزایش سطح سواد رسانه مدیران نیز اجرایی خواهد شد.

استاندار مرکزی اظهار داشت: بزرگترین پروژه دولت مردمی ترمیم اعتماد عمومی و ارتقا امید مردم است و اگر نباشند اهالی رسانه در اجرای این پروژه توفیقی حاصل نمی شود.

وی افزود: برنامه های هفته دولت را از ۲۹ مرداد آغاز خواهیم کرد و از رسانه ها و خبرنگاران یاری می طلبم که در انعکاس برنامه های امید بخش دولت در این هفته همراه ما باشند همچنین اداره کل ارشاد موظف است هر رسانه و خبرنگاری که در این راستا بهتر عمل کرد را شناسایی و موارد برجسته را مورد تقدیر ویژه قرار دهند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار