آئین سنتی مذهبی قالیشویان برگزاری آیین سنتی مذهبی قالیشویان در مشهد اردهال عرصه های فرهنگی و اقتصادی نیازمند الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس است/ رویکرد برنامه هفتم توسعه توانمندی اقتصادی است شروع کلاس های درس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک از نهم مهرماه نخستین مزرعه گردشگری استان مرکزی به بهره‌برداری رسید دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است شهداء ادامه دهنده رسالت انبیای الهی هستند اجلاسیه سرداران و ۴۰۰شهید شهرستان فراهان مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است آیین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت جامعه روحانیت
جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
کد خبر: 99634
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
معاون هماهنگ کننده کانون وابستگان سپاه:

پیشکسوتان پیک های راستین انقلاب اسلامی هستند/ اقتدار انقلاب اسلامی برگرفته از ولایت فقیه است

اثنی عشری گفت: افتخار آفرینی های و خلق حماسه های ماندگار جبهه مقاومت به برکت گفتمان انقلاب اسلامی است و امروز در اوج اقتدار هستیم و این به برکت هدایت ها و هوشمندی های مقام معظم رهبری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ امیر حسین اثنی عشری معاون هماهنگ کننده کانون وابستگان سپاه در جمع پیشکشوتان و وابستگان سپاه استان مرکزی در مجموعه آفتاب اراک با حضور فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: فرا رسیدن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامی می داریم و بخش مهمی از استقلال و آزادی کشور مرهون مجاهدت ها و ایثارگری آزادگان است و ملت ایران قدردان شجاعت و ایستادگی آزادگان عزیز هستند.

وی افزود: شناخت و نوع دشمنی دشمنان از ارکان مهم جهاد است و جهاد تبیین به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری ریشه قرآنی دارد و تاریخ به ما درس می دهد جهاد تبیین میتواند اهداف شوم دشمنان را خنثی کند و لذا امروز در جنگ ترکیبی دشمن که یک ضلع آن عملیات روانی است، جهاد تبیین یک فریضه فوری، قطعی وموثر است.

معاون هماهنگ کننده کانون وابستگان سپاه بیان کرد: دشمن از طریق جنگ شناختی به دنبال ایجاد اختلاف و ضربه زدن به وحدت است و این باید درس مهمی باشد و تاریخ درس می دهد که هرکجا وحدت و انسجام داشتیم موفقیت های بزرگی خلق شده و لذا وحدت در گام دوم انقلاب اولویت مهم است.

وی با بیان اینکه پیشکسوتان سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و نقش مهمی در جهاد تبیین دارند، گفت: امروز باید در تبیین دستاوردهای انقلاب و روایت حماسه ها نقش آفرینی کنند چراکه پیشکسوتان پیک های راستین انقلاب اسلامی هستند و باید پیام انقلاب را به نسل جوان و نسل های آینده منتقل کنند.

اثنی عشری افزود: افتخار آفرینی های و خلق حماسه های ماندگار جبهه مقاومت به برکت گفتمان انقلاب اسلامی است و امروز در اوج اقتدار هستیم و این به برکت هدایت ها و هوشمندی های مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: برخورد مقام معظم رهبری با دو رئیس جمهور ترکیه و روسیه نشان از هوشمندی و تدبیر ایشان دارد و امروز دنیا امام خامنه ای را به عنوان رهبر جهان اسلام معرفی می کند و امت اسلام به وجود چنین رهبری به خود افتخار می کنند.

معاون هماهنگ کننده کانون وابستگان سپاه خاطر نشان کرد: پیشکسوتان رسالت مهمی در شرایط امروز دارند چراکه این عزیزان هم جنگ سخت و هم جنگ نرم را دیدند و اولین شهید جبهه مقاومت متعلق به جامعه پیشکسوتان است و این نشان از پیشگامی این عزیزان در دفاع از ارزش های اسلامی دارد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار