10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۰
کد خبر: 99598
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹

جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی ،جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را اعلام کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام عبدالله واحدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در خصوص زمان برگزاری مسابقات استانی قرآن گفت:مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  سازمان اوقاف و امور خیریه 28مرداد ماه سال جاری  با حضور 266 شرکت کننده  در امامزاده محمد عابد (ع)برگزار می شود.

وی افزود: در این مسابقات 43نفر در بخش آقایان و71 نفر در بخش بانوان موفق شدند مرحله شهرستانی را برای حضور در مرحله استانی پشت سربگذارند.

 مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی بیان کرد:در بخش دعاخوانی نیز که به صورت استانی برگزار می‌شود 38نفر در بخش خواهران و 62نفر در بخش برادران با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

حجت الاسلام واحدی  ادامه داد: در بخش اذان نیز که مختص برادران می باشد و فقط به صورت استانی برگزار می شود 52 نفر شرکت دارند.

این مقام مسئول تصریح کرد: مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه  در روز 28 مرداد و به میزبانی امامزاده محمد عابد (ع)مشهد میقان برگزار خواهد شد.

وی در خصوص داوری چهل و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن گفت:در این دوره از مسابقات هیأت محترم داوران با تلفیقی از  داوران بومی و میهمان از تهران با حضور افرادی که  دارای مدرک رسمی و تجارب ارزنده در سطح کشور هستند انتخاب شده اند.

حجت الاسلام واحدی یادآور شد:مرحله شهرستانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان به میزبانی دو شهرستان ساوه در روز ۲۴ تیر و اراک در ۲ روز ۳۰ و ۳۱ همین ماه برگزار شد و متسابقان این مرحله از مسابقات با یکدیگر رقابت کردند.

captcha
آخرین اخبار