10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۱
کد خبر: 99593
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد

آصفری با بیان اینکه شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد و اعتقاد واقعی به نقش مردم داشت، گفت: شهید همدانی با بصیرت به‌موقع، ولایتمداری و اعتقاد به نقش مردم بزرگ‌ترین حماسه‌ها را در حیات با برکت خود رقم زد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به بیانیه اخیر یکی از سران فتنه و هتاکی وی علیه سردار شهید همدانی و نقش ایشان در دفاع از حرم در مقاطع مختلف انقلاب گفت: شهید حاج حسین همدانی به معنای واقعی سرباز ولایت بود و عمر خود را مجاهدانه و خالصانه در دفاع از ارزش های اسلامی گذراند از اقدامات مؤثر ایشان در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان تا حضور فعال در دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب تا عرصه دفاع از حرم، شهید همدانی خوش درخشید.

وی افزود: تدبیر انقلابی و شجاعت از مهم‌ترین ویژگی های شاخص شهید همدانی است و با اقدامات موثری که انجام داد دستاوردهای بزرگی برای نظام اسلامی به ارمغان آورد و یاد و نام این شهید بزرگوار همواره با فرهنگ عاشورا و دفاع از ارزش های اسلامی آمیخته است.

آصفری بیان کرد: شهید همدانی در جریان خنثی کردن فتنه ۸۸ با تدبیر صحیحی که داشت از ضربه زدن فتنه گران به کشور جلوگیری کرد و نقش مهمی در خاموش کردن فتنه ۸۸ که عده ای با مردم فریبی راه انداخته بودند داشت و از همین جهت امروز دشمنان از این شهید بزرگوار عصبانی هستند و البته باید از عصبانیت خود بمیرند.

وی ادامه داد: اعتقاد به بسیج مردمی برای رفع بحران ها از دیگر ویژگی های شهید همدانی بود و ایشان با توان و ظرفیت مردم توانست اتفاقات بزرگی هم در خنثی سازی فتنه ۸۸ و هم در دفاع از حرم اهل بیت(ع) انجام دهد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس تأکید کرد: سردار همدانی نقش مهمی در توسعه و تقویت توان جبهه مقاومت داشت و شکل گیری گردان های بسیج مردمی نتیجه اقدامات موثر شهید همدانی است و ایشان یار وفادار حاج قاسم بود و با ابتکار عملی که داشت همواره در بین فرماندهان جبهه مقاومت زبان زد بود.

وی اضافه کرد: ابتکار شهید همدانی در استفاده از توان و ظرفیت مردم برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) سوریه را از توطئه های جبهه استکبار نجات داد و به عنوان الگویی در سایر مقاطع سوریه مورد استفاده قرار گرفت و به حق شهید همدانی تربیت یافته مکتب امامین انقلاب بود و توانست با رهنمودهای مقام معظم رهبری بزرگترین دستاوردها را برای انقلاب اسلامی خلق کند.

آصفری با بیان اینکه شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد و اعتقاد واقعی به نقش مردم داشت، گفت: شهید همدانی با بصیرت به موقع، ولایتمداری و اعتقاد به نقش مردم بزرگترین حماسه ها را در حیات با برکت خود رقم زد.

وی افزود: آبشخور جریان فتنه ۸۸ در خارج از کشور بود و عده ای که از آنها سران فتنه یاد می شود با مردم فریبی کشور را بیش از ۸ ماه به آشوب کشاندند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس خاطر نشان کرد: ناراحتی سران فتنه از شهید همدانی به دلیل تدبیر انقلابی ایشان در فتنه ۸۸ بود این شهید بزرگوار نگذاشت فتنه گران داخلی و خارجی به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

محسن رضایی 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار