آئین سنتی مذهبی قالیشویان برگزاری آیین سنتی مذهبی قالیشویان در مشهد اردهال عرصه های فرهنگی و اقتصادی نیازمند الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس است/ رویکرد برنامه هفتم توسعه توانمندی اقتصادی است شروع کلاس های درس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک از نهم مهرماه نخستین مزرعه گردشگری استان مرکزی به بهره‌برداری رسید دلیل توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی دشمن متوقف کردن روند رشد و پیشرفت کشور است شهداء ادامه دهنده رسالت انبیای الهی هستند اجلاسیه سرداران و ۴۰۰شهید شهرستان فراهان مغالطه «دین اجباری و حجاب اجباری» دسیسه دشمنان علیه ملت ایران است آیین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت جامعه روحانیت
جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
کد خبر: 99577
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

شهید همدانی از استوانه های مستحکم خط مقاومت در مقابله با استکبار جهانی و حامیان صهیونیستی و داعشی آنها بود/نام و یاد سردار همدانی همواره با عاشورا گره خورده است

سرهنگ کریمی گفت: شهید همدانی به حق از استوانه های مستحکم خط مقاومت در مقابله با استکبار جهانی و حامیان صهیونیستی و داعشی آنها بود و نقش مهمی در توسعه توان مقاومت داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان اظهار کرد: با توجه به اهمیت هفته دفاع مقدس و اهتمام نسبت به گرامیداشت این هفته به زودی جلسات استانی و با حضور مسئولین و فرماندهان ارشد استانی برگزار می شود. 

وی با اشاره به بیانیه اخیر یکی از سران فتنه و هتاکی وی علیه سردار شهید همدانی گفت: سلام و درود خداوند بر همه شهدای مدافع حرم و در راس آنها شهید حاج حسین همدانی که به معنای واقعی سرباز ولایت بود و برای نقش آفرینی در هیچ میدان جهادی فروگذار و دریغ نکرد.

سرهنگ کریمی افزود: شهید همدانی با حضور موثر در میدان های مبارزه با طاغوت، مبارزه با گروهک ها و منافقین، عملیات های پرافتخار دفاع مقدس، خنثی کردن فتنه ۸۸ و دفاع از حرم خوش درخشید و با حضور در این ۵ جبهه در تاریخ ماندگار شد و به حق حبیب سپاه برازنده این شهید پر افتخار است.

وی با اشاره به اینکه شهید همدانی هیچگاه از جهاد و ایثار دست نکشید و هرکجا مبارزه علیه ظلم و ظالمین بود سردار همدانی حضوری فعال داشت، گفت: به حق از استوانه های مستحکم خط مقاومت در مقابله با استکبار جهانی و حامیان صهیونیستی و داعشی آنها بود و نقش مهمی در توسعه توان مقاومت داشت.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی تأکید کرد: حضوری جانانه و خستگی ناپذیر در میدان های جهاد توام با ولایتمداری و معتقد به بسیج مردمی از ویژگی های برجسته شهید همدانی بود و نام و یاد سردار همدانی همواره با عاشورا گره خورده است و ایشان همواره در پی این بود مکتب اسلام و امام خمینی(ره) را در عمل اجرا کند.

وی ادامه داد: بصیرت و هوشمندی شهید همدانی در مقابله با بحران ها و فتنه ها و خدمات کم نظیر سردار پارسا شهید حاج حسین همدانی در جبهه های حق علیه باطل تابلوی راهنمای نسل های امروز و فردای کشور در مصاف با تهدیدات است.

سرهنگ کریمی خاطر نشان کرد: جسارت اخیری که توسط یکی از سران فتنه ۸۸ به ساحت مقدس شهدای مدافع حرم و شهید همدانی شد بار دیگر موجب شد نام و یاد این شهید عزیز و افتخارات و حماسه های آن سردار پرافتخار در جامعه زنده شود.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار