10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۴
کد خبر: 99555
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲
استاندار مرکزی:

تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه‌جانبه دارد

مخلص الائمه گفت: تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه جانبه دارد و برای رفع مشکل و بحران جمعیت نیازمند مشارکت همه جانبه و هم افزایی هستیم و دستگاه ها باید به تکالیف خود به خوبی عمل کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان مرکزی گفت: بالغ بر ۶۰ کمیسیون ، شورا و کارگروه در استان وجود دارد که ریاست آن با استاندار است و تقریبا شرکت در این جلسات مدیران را زمین گیر کرده است.

مخلص الائمه اظهار کرد: یکی از مهمترین جلسات استان ستاد حمایت از خانواده و جمعیت است چراکه این مسئله در کنار یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری جزء مسئله دینی و انقلابی نیز است و نیاز مهم کشور محسوب می شود و لذا از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی ادامه داد: ۲ هزار مسئله مهم در کشور شناسایی شده که در ذیل آنها ابرمسایل نیز مشخص شده اند که یکی از مهمترین آنها مسئله جمعیت است و همه در این خصوص تکلیف دارند.

استاندار مرکزی بیان کرد: سند تحول دولت مردمی در اسفند ماه سال گذشته در ۲۴۴ صفحه، ۹ فصل و ۳۷ موضوع بخشی و فرابخشی توسط ریاست جمهوری  به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شده در این سند ۱۳۴ چالش بررسی شده و مسئله جمعیت در این سند به خوبی پرداخته شده است.

مخلص الائمه اظهار کرد: در این سند ۱۰ چرخش تحول آفرین نامبرده شده که انتظار است در پایان اجرای این سند که یک افق سه ساله است، یک هزار و ۲۳ برنامه برای تحول ساماندهی شود.

وی ادامه داد: ترویج و تقویت فرهنگ جوانی جمعیت یک ضرورت مهم است و همه مدیران وظیفه دارند تکالیف خود را با جدیت انجام دهند و توجه به مسئله جمعیت اولویت مهم استان مرکزی و دولت سیزدهم است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: تحول در حوزه جمعیت نیازمند نگاه انقلابی و مجاهدت همه جانبه دارد و برای رفع مشکل و بحران جمعیت نیازمند مشارکت همه جانبه و هم افزایی هستیم و دستگاه ها باید به تکالیف خود به خوبی عمل کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار