10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۳
کد خبر: 99553
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی:

90 روستای استان مرکزی مشکل تأمین آب دارند

عرفانی نسب گفت: در استان مرکزی حال حاضر در ۹۰ روستا با مشکل تأمین آب روبرو هستیم به طوری که ۳۰ روستای این استان به صورت دائمی آبرسانی سیار می شود و باقی روستاها مشکلات مقطعی دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: در استان مرکزی حال حاضر در ۹۰ روستا با مشکل تأمین آب روبرو هستیم به‌طوری که ۳۰ روستای این استان به صورت دائمی آبرسانی سیار می شود و باقی روستاها مشکلات مقطعی دارند.

عرفانی نسب اظهار کرد: در سال گذشته ۶۷ روستا به شکل دائمی آبرسانی می شدند که خوشبختانه با مدیریت امسال این رقم کاهش یافته است.

وی ادامه داد: قبل از تاسوعا و عاشورا در تفرش و مامونیه با مشکل شکستگی خط انتقال آب روبرو بودیم ولی در نهایت این موضوع مدیریت و حل شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: در دهه اول محرم برخی از روستاها بیش از ظرفیت های آنها جمعیت داشتند و این امر مصرف آب را به‌شدت افزایش داد هرچند که شرایط مدیریت شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از کلانشهر اراک ۹۵ درصد شبکه داخلی فاضلاب شهر خمین اجرایی شده و پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان نیز ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار