10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است ب ام و XM ۲۰۲۳ تندیس معلم در دلیجان رونمایی شد دستگيري سارق پارکینگ آپارتمان های مسکونی با 9 فقره سرقت در اراک/ 500 میلیون ریال از اموال سرقتی کشف شد تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی کشور در نیمه دوم امسال خاندوزی: اعطاى ٧٩٣ هزار وام خرد و بدون ضامن تا ١٥ شهریور ١٤٠١/ رشد اقتصادی کشور به ۳.۸ درصد رسید کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۳
کد خبر: 99464
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸

کاربران پاسخ وقاحت میرحسین موسوی را دادند

روز گذشته(سه‌شنبه) متنی از میرحسین موسوی در فضای مجازی منتشر شد که این محکوم فتنه در آن به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی اهانت کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فارس پلاس: روز گذشته(سه‌شنبه) متنی از میرحسین موسوی در کانال وابسته به یک سایت ضد انقلاب منتشر شد که این محکوم فتنه در آن به انقلاب، رهبری، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی اهانت کرده است.

موسوی در بخشی از بیانیه خود علیه مبارزه با داعش در سوریه و همچنین کمک به گروه‌های مقاومت در یمن علیه جنایت آل سعود و... موضع‌گیری کرده و حتی در گامی فراتر حزب‌الله لبنان را به باد انتقاد گرفته و در مجموع مقاومت علیه داعش و اسرائیل و آل‌سعود و ... را شوم و کجروی و «جرائم ننگین» خوانده است!

اما رکیک‌ترین بخش این مطلب، توهین مستقیم موسوی به سردار سرلشگر شهید حاج حسین همدانی، فرمانده مدافعان حرم در سوریه است که از او با عنوان «سردار بی‌افتخار»، بی‌همه‌چیز و فرمانده اوباش بدسیرت و قمه‌کش نام برده است.

انتشار این مطلب توهین‌آمیز واکنش‌های فراوانی را از سوی کاربران به همراه داشته است که برخی از این واکنش‌ها پیش روی شماست:

▪️ مگر جز این بود که حاج قاسم و شهید همدانی ها به جنگ شیطان صفتانی از جنس داعش رفتند؟ مگر جز این بود که شیطان صفتانی مثل ترامپ! قاتلان سردار سلیمانی هستند؟ البته که مردم قدر قهرمانان خود را می دانند اما شما کجای کارید که امروز سخن آن شیاطین را با این بغض و کینه از زبان شما می شنویم؟

???? علی نادری

▪️ صدام با صدامی اش وقتی امام فوت کرد تو جلسه رسمی گفت دست خمینی از دنیا کوتاهه دیگه درموردش حرف نزنید

موسوی هم حتی معرفت صدام رو هم نداشت که علیه قهرمان وطنش که دستش از دنیا کوتاهه عقده گشایی نکنه

???? سید محمدرضا اصنافی

▪️ در کوران جنگ سوریه، برخی مردم دچار شبهه بودند. و به همین خاطر بعضاً به مدافعان حرم زخم زبان می‌زدند.

امّا امروز حتی برای آنها هم تمام شهدای حرم، عین خورشید می‌درخشند.

بیانیه میرحسین فارغ از رذالت، نشانه‌ی پرت بودن از زمانه است!

انگار سال‌هاست در غارِ بی‌اطلاعی زندگی کرده باشد.

???? محمدجواد محمدزاده

▪️ میرحسین فتنه گر همچون نفرات سپاه عمر ابن سعد، ایستادگان در برابر دشمنان خدا از سپاه امام حسین را "تلف شدگان بی افتخار" می‌نامد!

تاریخ همان‌است؛ یزیدی و حسینی...

???? رقیه میرزائی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار