فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی :

۷۰ سالن ورزشی در استان ساخته می شود/آمادگی سپاه برای کمک به ساخت مسکن سیل زده گان

سردار کریمی گفت: در استان مرکزی ۷۰ سوله ساخته شد که کاربری آنها در حال حاضر ورزشی است، اما در حوادث می تواند کاربری دیگری داشته باشد و باید چنین اماکنی را توسعه داد.
کد خبر: ۹۹۴۱۱ تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مرکزی که با حضور رییس سازمان  مدیریت بحران کشور برگزار شد گفت: ۱ هزار نیرو و ۱۲۷۰ گروه جهادی تخصصی در استان مرکزی سازماندهی شده که به مردم خدمت رسانی می کنند.

کریمی گفت: برای ساخت منازل آسیب دیده اعلام آمادگی می کنیم و با توجه به اینکه فرصت چندانی در اختیار نیست، امور اداری به سرعت انجام گیرد تا به مردم آسیب دیده کمک شود.

وی ادامه داد: فرماندار فراهان با آگاهی دستور شکافت جاده را داد، اما متاسفانه برخی از افراد این تصمیم را عامل وقوع سیل بیان می کردند که لازم است که حتما توجیه و اقناع سازی مردم در این رابطه انجام گیرد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: سازمان بسیج ساخت دو هزار سوله ورزشی چندمنظوره را در مساحتی بیش از دو هزار مترمربع در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر این سوله ها ساخته شده است.

وی گفت: در استان مرکزی نیز ۷۰ سوله ساخته شد که کاربری آنها در حال حاضر ورزشی است، اما در حوادث می تواند کاربری دیگری داشته باشد و باید چنین اماکنی را توسعه داد.

وی خاطرنشان کرد: در فضای مجازی شاهد اعلام شماره حساب هایی برای جذب کمک هستیم که بعضا شناخته شده نیستند، در شرایط بحران باید مدیریت مناسب اعمال شود تا احیانا سودجویی صورت نگیرد.

انتهای پیام