اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۴
کد خبر: 99411
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی :

۷۰ سالن ورزشی در استان ساخته می شود/آمادگی سپاه برای کمک به ساخت مسکن سیل زده گان

سردار کریمی گفت: در استان مرکزی ۷۰ سوله ساخته شد که کاربری آنها در حال حاضر ورزشی است، اما در حوادث می تواند کاربری دیگری داشته باشد و باید چنین اماکنی را توسعه داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مرکزی که با حضور رییس سازمان  مدیریت بحران کشور برگزار شد گفت: ۱ هزار نیرو و ۱۲۷۰ گروه جهادی تخصصی در استان مرکزی سازماندهی شده که به مردم خدمت رسانی می کنند.

کریمی گفت: برای ساخت منازل آسیب دیده اعلام آمادگی می کنیم و با توجه به اینکه فرصت چندانی در اختیار نیست، امور اداری به سرعت انجام گیرد تا به مردم آسیب دیده کمک شود.

وی ادامه داد: فرماندار فراهان با آگاهی دستور شکافت جاده را داد، اما متاسفانه برخی از افراد این تصمیم را عامل وقوع سیل بیان می کردند که لازم است که حتما توجیه و اقناع سازی مردم در این رابطه انجام گیرد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: سازمان بسیج ساخت دو هزار سوله ورزشی چندمنظوره را در مساحتی بیش از دو هزار مترمربع در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر این سوله ها ساخته شده است.

وی گفت: در استان مرکزی نیز ۷۰ سوله ساخته شد که کاربری آنها در حال حاضر ورزشی است، اما در حوادث می تواند کاربری دیگری داشته باشد و باید چنین اماکنی را توسعه داد.

وی خاطرنشان کرد: در فضای مجازی شاهد اعلام شماره حساب هایی برای جذب کمک هستیم که بعضا شناخته شده نیستند، در شرایط بحران باید مدیریت مناسب اعمال شود تا احیانا سودجویی صورت نگیرد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار