اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۲
کد خبر: 99402
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱

بازدید رئیس سازمان مدیریت بحران از روستای سیل زده آهنگران

محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران از روستای سیل زده آهنگران بازدید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، رئیس سازمان مدیریت بحران در این بازدید ضمن بیان اینکه حامل سلام گرم وزیر کشور به مردم آهنگران است، گفت: خوشبختانه سیل در استان مرکزی تلفات زیادی نداشته است در حالی که در نقاط دیگر شرایط سخت تر بود. 

وی با اشاره به اینکه در سطح کشور مدیریت خوبی در زمان وقوع سیل صورت گرفت، افزود: نیروهای بسیج، سپاه، نیروهای هلال احمر و گروه‌های جهادی برکت کشور هستند و در زمانی که بحران در کشور ایجاد می‌شود پایه‌های اصلی کمک به مردم هستد.

نامی خطاب به مردم روستای آهنگران گفت: جای هیچ نگرانی نیست، خانه‌های تخریب شده را خواهیم ساخت، مردم نگران نباشند.

رئیس سازمان مدیریت بحران اظهارکرد: اگر سیلی که در ایران به وقوع پیوست در کشورهای دیگر رخ می‌داد، چندین برابر ایران تلفات داشت اما در کشور با مدیریت خوبی که صورت گرفت، خسارت‌ها کم و ناچیز بود.

 انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار