رییس بنیاد شهید:

احیا و حفظ نام شهدا در ادامه خط شهید و شهادت است

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی، خود مسیر شهدا را رفت، گفت: احیا و حفظ نام شهدا در ادامه خط شهید و شهادت است.
کد خبر: ۹۹۳۷۷ تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸

به گزارش دیار آفتاب؛ سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز در یادواره شهدای روستای وفس گفت: برگزاری مراسم برای شهدا، سبب احیا و حفظ نام شهدا و یادآور قهرمانانی است که می شود به آنها افتخار کرد.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی، خود مسیر شهدا را رفت، گفت: احیا و حفظ نام شهدا در ادامه خط شهید و شهادت است.

معاون رئیس جمهور بیان کرد: انسان ها در طول زندگی تلاش کرده و مسیری را طی می کنند تا به یک نقطه ای در آینده برسند، شهدا نیز از جمله کسانی هستند که مرگ آنها تاجرانه است و اینگونه نیست که بیهوده بمیرند بلکه حرکت شان همراه با کمال است.

قاضی زاده هاشمی افزود: یکی از اقدامات شهدا الگودهی است و در یادواره شهدا تلاش می شود این مسیر مورد توجه مردم قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه شهدا نقش مهمی در ‌گشایش و بازکردن مسیرها دارند ادامه داد: وقتی یک بن بست ایجاد می شود شهدا برای حصول نتیجه مسیر را نشان داده و بن بست ها را کنار می زنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه شهدا پرچمدار هستند، اضافه کرد: شهدا به ملت ایران راه ایثار و شهادت را نشان می دهند و مردم ایران نیز به جهان این راه را نشان می دهند. ملت ایران در مکتب امام حسین(ع) پرورش یافته اند.

وی خاطرنشانکرد: مردم ایران با شهدا مانوس هستند و یادواره های زیادی در شهرها و روستاهای ایران برگزار می شود.

انتهای پیام/