چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
کد خبر: 99370
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
فرمانده سپاه اراک:

ترویج و نهادینه سازی فرهنگ کمک مومنانه یک ضرورت مهم است/ توزیع ۲۰۴ هزار بسته معیشتی در اراک به همت سپاه و بسیج

سرهنگ مهجوری با اشاره به اینکه به برکت نهضت کمک مومنانه تاکنون در سطح شهر اراک ۲۰۴ هزار بسته معیشتی توزیع شده،گفت: امروز به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم رزمایش کمک مومنانه اراک را برگزار می کنیم و ۴ هزار بسته معیشتی در این رزمایش در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین رزمایش کمک مومنانه سپاه ناحیه اراک و توزیع چهار هزار بسته معیشتی اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات سپاه در دوسال گذشته که به برکت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری راه اندازی شد نهضت کمک مومنانه است و خوشبختانه جلوه‌های مودت و مهربانی ملت ایران در قالب نهضت کمک‌های مومنانه به منصه ظهور رسید.

وی افزود: روحیه ایثار و ازخودگذشتگی ملت ایران در نهضت کمک مومنانه بار دیگر نشان داده شد و علاوه بر اینکه حماسه های ماندگاری به برکت این اقدام رقم خورد آسیب های ناشی ازکرونا کاهش پیدا کرد.

سرهنگ مهجوری بیان کرد: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ کمک مومنانه یک ضرورت مهم و یکی از مهمترین برنامه های بسیج است که در سایر اقدامات دیگر با قوت و در قالب رزمایش های مناسبتی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه به برکت نهضت کمک مومنانه تاکنون در سطح شهر اراک ۲۰۴ هزار بسته معیشتی توزیع شده،گفت: امروز به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم رزمایش کمک مومنانه اراک را برگزار می کنیم و ۴ هزار بسته معیشتی در این رزمایش در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک افزود: توزیع بسته های معیشتی به شکل هدفمند و با استفاده از قرارگاه های محله محور سپاه انجام می شود و با توجه به اینکه کلیه نیازها و مشکلات محلات در این قرارگاه ها شناسایی شده بسته ها و سایر اقدامات حمایتی به شکل هدفمند توزیع می شود.

وی تأکید کرد: سپاه و بسیج همواره در مقاطع مختلف در کنار مردم بوده و برای خدمت به مردم همواره در میدان جهاد و ازخودگذشتگی حضور دارد و برای ساختن ایران قوی با همه توان تلاش و مجاهدت خواهد کرد.

سرهنگ مهجوری خاطر نشان کرد: در کنار نهضت کمک مومنانه در بسیج جریان جهادی بسیج به عنوان حرکت انقلابی و منبعث از تدابیر مقام معظم رهبری به فرهنگی متعالی تبدیل شده به طوریکه در سطح اراک ۳۶۰ گروه جهادی شناسنامه در حال فعالیت هستند و آمادگی دارند با جذب جوانان علاوه بر محرومیت‌زدایی در سایر برنامه ها مشارکت فعال داشته باشند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار