مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۴
کد خبر: 99357
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲
ستاد بازسازی و بازتوانی مدیریت بحران سیلاب مرداد ۱۴۰۱ استان مرکزی اعلام کرد:

خسارت دیدگان سیلاب به جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن مراجعه کنند/ بسیج همه ظرفیت ها برای جبران حداکثری خسارات

ستاد بازسازی و بازتوانی مدیریت بحران سیلاب در استان مرکزی اعلام کرد خسارت دیدگان برای ارزیابی خسارات وارده به جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن شهرستان مربوطه مراجعه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ ستاد بازسازی و بازتوانی مدیریت بحران استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای از آغاز فرآیند ارزیابی خسارات سیلاب اخیر در مناطق مختلف استان مرکزی خبر داد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با توجه به بارش های كم نظير و سيل آسا در بیشتر مناطق استان مرکزی در روزهای اخير، به استحضار مردم شريف استان می رساند چنانچه به واسطه سيلاب و يا شدت جريان بارش دچار خساراتی در  بخش هاي مسكن و كشاورزی شده اند، مي توانند حداكثر تا روز سه شنبه مورخ 18 / 5 / 1401 جهت پيگيری ارزيابی خسارات به بنياد مسكن و جهاد كشاورزی شهرستان مربوطه مراجعه نمايند. 

 بر اساس این اطلاعیه جهاد كشاورزي وظيفه ارزيابی خسارات وارده به بخش های زراعی، باغی، دام و طيور، قنوات، راه های بين مزارع و... را بر عهده دارد و بنياد مسكن انقلاب اسلامی نيز وظيفه ارزيابی خسارات وارده به منازل مسكونی و تجاری در مناطق شهری و روستايی را برعهده خواهد داشت. 

فرمانداري ها نيز موظف به نظارت و بررسش شرايط ارزيابی واحدهای خسارت ديده می باشند و آماده دریافت هر گونه گزارش در این زمینه هستند.

در این اطلاعیه تأکید شده با دستور استاندار محترم مرکزی كليه ظرفيتهاي موجود جهت جبران حداكثری خسارات وارده به هم استانی های عزيز با بسيج تمام امكانات در حال پيگيری مي باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار