چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
کد خبر: 99350
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹
سردار کریمی:

روند بازسازی خانه های آسیب دیده از سیل در آهنگران به زودی شروع می شود

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: روند بازسازی و تعمیر خانه های آسیب دیده در سیل آهنگران به زودی شروع خواهد شد و کلیه دستگاه های استان برای این مهم در هم افزایی کامل هستند و امیدواریم طی سریعترین فرصت بتوان شاهد روال عادی زندگی مردم عزیز روستا باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جریان بازدید از روستای سیل زده آهنگران ضمن بازدید از بخش های مختلف روستای آهنگران دستورات لازم را برای تسریع و شتابدهی امدادرسانی به سیل‌زدگان صادر کرد، سردار کریمی همچنین در گفت‌وگو با مردم در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در این بازدید ضمن تقدیر از مدیریت و فرماندهی ستاد بحران استان و تلاش های میدانی گروه های جهادی و امدادی اظهار کرد: پاسداران همراه با گروه‌های جهادی برای رفع مشکلات مردم آسیب دیده از سیل در روستای آهنگران بسیج شده‌اند و بخش های مختلف سپاه و اقشار تخصصی بسیج در تلاش هستند تا در سریع ترین فرصت مشکلات را مرتفع کنند.

وی افزود: گروه های تخصصی بسیج با اقداماتی چون بازگشایی مسیرها، ترمیم نقاط آسیب دیده، ارائه کمک‌های معیشتی به مردم، تعمیر وسایل آسیب‌دیده و شست و شوی فرش‌ها و موکت‌های مردم ، جابه جایی وسایل مردم و تهیه غذای گرم در این روستا نقش آفرینی می کنند.

سردار کریمی با بیان اینکه سپاه و بسیج تمام قد در کنار مردم عزیز روستای آهنگران است و برای رفع مشکلات آنها هر کمک و اقدامی برای مدیریت شرایط لازم باشد با بسیج امکانات و خدمات به عمل می آید و خوشبختانه به برکت تفکر جهادی و روحیه جوانان عزیز روند خدمت رسانی به مردم است و شتابنده تر خواهد شد.

وی تأکید کرد: جهادگران در طی چند روز گذشته با اقدامات و فعالیت های اثربخش خوش درخشیدند و حماسه ای دیگر خلق کردند که قابل تقدیر لست.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: روند بازسازی و تعمیر خانه های آسیب دیده در سیل آهنگران به زودی شروع خواهد شد و کلیه دستگاه های استان برای این مهم در هم افزایی کامل هستند و امیدواریم طی سریعترین فرصت بتوان شاهد روال عادی زندگی مردم عزیز روستا باشیم.

وی افزود: بسیج ظرفیت های استان و تداوم فعالیت های جهادی در روستای آهنگران موجب تقویت امید مردم شد و امروز به برکت فرهنگ جهادی و انقلابی حاکم در کشور با حضور جوانان و جهادگران در بحران ها آسیب ها به حداقل ممکن می رسد.

سردار کریمی خاطر نشان کرد: بنده به سهم خود از همت های جهادی و خلاقیت های همه گروه ها و دستگاه ها خصوصا بسیجیان عزیز برای سرعت بخشی خدمات تشکر ویژه میکنم و اقدامات و مجاهدت ها تا پایان کار ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار