چه خوب شد نماد سرخابی‌ها در بورس متوقف است دستگیری فروشنده قلابی سوالات آزمون گواهینامه رانندگی  جایگاه ایران در فناوری فضایی در دنیا و منطقه برخورد ال نود با کامیون در جاده توره -بروجرد چهار کشته برجای گذاشت  حاج قاسم مرزهای مقاومت را به پشت دیوارهای اسرائیل رساند/ امروز شاهد عمق هراس رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت هستیم چهره‌ شهید همدانی با مزخرفات یک ورشکسته سیاسی خدشه دار نمی‌شود/ تیم مذاکره کننده، تیم معتقدی است استان مرکزی در طرح جهش تولید مسکن در کل کشور پیش رو است/ ظرف 10 روز آینده پروژه 8112 واحدی اراک سرعت می گیرد وضعیت اقتصادی کشور در مسیر اصلاح قرار گرفته است داور دیدار صنعت نفت و آلومینیوم مشخص شد کارت‌های بانکی دردسرساز؛ تجمیع کارت‌ها چه زمانی انجام می‌شود؟
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
کد خبر: 99343
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

حمایت حامیان معنوی از 6716 یتیم و فرزند محسنین در استان مرکزی

مؤمنی گفت: حامیان ایتام و محسنین در سه ماهه امسال حمایت از 1715 یتیم و 5001 فرزند محسنین را عهده دار شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مومنی، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بابیان اینکه طرح اکرام ایتام از طرح‌های موفق کمیته امداد است، اظهار داشت: حامیان ایتام و محسنین در سه ماهه امسال حمایت از 1715 یتیم و 5001 فرزند محسنین را عهده‌دار بودند.

مؤمنی اظهار کرد: در این مدت پنج میلیارد و 847 میلیون تومان توسط حامیان طرح ایتام و هشت میلیارد و 158 میلیون تومان توسط حامیان طرح محسنین به حساب فرزندان معنویشان واریز شده است.

وی ادامه داد: بسترهای مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم‌شده است و خیران می‌توانند کمک‌های خود را مستقیم به‌حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

مؤمنی افزود: حامیان و خیران نیکوکار می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد یا ثبت‌نام در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین به یاری کودکان نیازمند بشتابند و در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار