هشدار سطح زرد هواشناسی استان مرکزی در مورد باران و برف و باد شدید  جزئیات افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 رونق بازار دستفروشان در آستانه عید نوروز در اراک ملی شدن صنعت نفت از رهبری روحانیت تا خوش خیالی مصدق در اعتماد به آمریکا رتبه‌های تک‌رقمی استان مرکزی در تولید 14 محصول مهم کشاورزی خواهرانم حجابتان را رعایت کنید حال و هوای بازار شب عید در اراک+فیلم استاد تاریخ دانشگاه پرینستون: اپوزیسیون ایران در حال تحریف همه‌جانبه تاریخ است پیام تسلیت فرمانده سپاه استان مرکزی در پی درگذشت مادر شهید والامقام «محمد منصوری» مقاله نقش مسجد آقا ضیاء الدین اراک در دفاع مقدس رونمایی شد/ دانشنامه دفاع مقدس گامی بلند در راستای تولید علم است
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
کد خبر: 99332
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱

اصلاح‌طلبان در مسیر دولتی که عزمش خدمت است، سنگ‌اندازی نکنند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه انتقاد اصلاح‌طلبان علیه اقدامات دولت به بهانه‌گیری بیشتر شبیه است، گفت: از اصلاح‌طلبان می‌خواهم در مسیر دولتی که عزمش خدمت است، سنگ‌اندازی نکنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمد سبزی عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فضاسازی اصلاح‌طلبان علیه خدمات‌رسانی دولت به مردم در سیلاب‌های اخیر گفت: فضاسازی‌های اصلاح‌طلبان علیه خدمات رسانی دولت به مردم به بهانه‌گیری بیشتر شباهت دارد تا انتقاد و البته طبیعی است که فردی که کار کند بیشتر مورد انتقاد هم قرار می‌گیرد.

وی افزود: اگر مسئولان دولتی و شخص آقای رئیسی در میان مردم حاضر شوند، این آقایان می‌گویند چرا حاضر شدند و عکس گرفتند و نیت کار آنها تبلیغاتی است و اگر حاضر نشوند می‌گویند چرا حاضر نشدند. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: ما منکر ایرادات و اشکالات درکار دولت نیستیم. به هر حال دولت یک مجموعه وسیع از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف است که البته نواقصی هم که هست باید برطرف شود، اما در مجموع عزم همه مسئولان و مقامات اجرایی کشور بر خدمت به مردم و انقلاب است.

سبزی خاطرنشان کرد: آقای روحانی هر جا که می‌رفت فقط یک کلنگ به زمین می‌زد و نتیجه آن هم این حجم زیاد از پروژه‌های نیمه‌تمام باقی‌مانده است، اما دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را در اولویت کاری خود قرار داده است که بسیاری از جاده‌ها در تکمیل همین پروژه‌ها آسفالت شده و پروژه‌های عمرانی در ساخت و ساز هم در حال تکمیل شدن است.

وی افزود: در بحث یارانه‌ها دولت آقای روحانی به زحمت قادر بود ماهی 5 هزار میلیارد تومان یارانه مردم را بدهد و در این حوزه با مشکل مواجه بود، اما دولت آقای رئیسی امروز ماهانه 25 هزار میلیارد تومان یارانه می‌دهد بدون آنکه پایه پولی را افزایش دهد و از بانک مرکزی استقراض کند.

وی اظهار داشت: علاوه برا ین در این یک سال گذشته فروش نفت و فرآورده‌های نفتی بیش از دو برابر افزایش یافته که این خود نشان‌دهنده موفقیت دولت سیزدهم است.

سبزی خاطرنشان کرد: من از اصلاح‌طلبان می‌خواهم که بی‌انصافی نکنند و در مسیر دولتی که عزمش خدمت است، سنگ‌اندازی نکنند

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار