اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۳
کد خبر: 99297
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان مرکزی:

سیلاب به ۱۵ قنات شهرستان فراهان خسارت وارد کرد

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: جاری شدن سیلاب در پی بارش‌های اخیر به ۱۵ رشته قنات شهرستان فراهان خسارت وارد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رسول شمسی، مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان مرکزی در حاشیه بازدید از قنوات شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: با توجه به نقش مهم قنات در کشت و کار محصولات کشاورزی شهرستان فراهان و وابستگی معیشت و درآمد کشاورزان این منطقه به آب قنوات لایروبی و تعمیر این قنوات در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی قرار دارد.

وی افزود: جاری شدن سیلاب در پی بارش‌های اخیر به ۱۵ رشته قنات شهرستان فراهان خسارت وارد کرد.

شمسی اظهارکرد: با هماهنگی‌های انجام شده با پیمانکار لایروبی قنوات در شهرستان فراهان مقرر شد کانال تخلیه آب در کنار  قنوات این شهرستان ایجاد و پس از تخلیه آب اقدامات اجرایی برای لایروبی گل و لای ناشی از سیلاب در این قنات‌ها انجام شود.

مدیر آب و خاک جهاد کشاورزی استان مرکزی خاطرنشان کرد: بر اساس برآوردهای اولیه انجام شده پیش بینی می‌شود بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای لایروبی و احیای قنوات شهرستان فراهان نیاز باشد.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار