کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۸
کد خبر: 99267
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:

سفر رئیس جمهور مطمئنا برکات زیادی برای استان مرکزی خواهد داشت/ تصویب اعتبار بیش از 11 هزار میلیاردی و اجرای پروژه ها ظرف یک تا 3 سال

آصفری گفت: بیش از 11 هزار میلیارد تومان اعتبار و چندین پروژه در این سفر برای همه‌ی شهرهای استان مرکزی تعریف و تصویب شد که این اعتبارات در حوزه‌های راه، بهداشت و درمان، بخش‌های فرهنگی، کشاورزی و اشتغال و تولید لحاظ شده و مدت‌زمان اجرایی پروژه‌ها یک تا سه سال است.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیار آفتاب؛ پیرامون سفر اخیر هیئت دولت به استان مرکزی اظهار داشت: سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی مطمئناً برکات زیادی برای استان به همراه خواهد داشت.

وی افزود: بیش از 11 هزار میلیارد تومان اعتبار و چندین پروژه در این سفر برای همه‌ی شهرهای استان مرکزی تعریف و تصویب شد که این اعتبارات در حوزه‌های راه، بهداشت و درمان، بخش‌های فرهنگی، کشاورزی و اشتغال و تولید لحاظ شده و مدت‌زمان اجرایی پروژه‌ها یک تا سه سال است که اجرای این مصوبات باید در این بازه سه‌ساله به اتمام برسد.

آصفری تصریح کرد: شخص رئیس‌جمهور در این سفر از وضعیت صنایع بزرگ استان مرکزی و دو شرکت هپکو و آذرآب بازدید کردند و با توانمندی‌های آن‌ها آشنا تر شدند لذا در کارخانه هپکو تأکید داشتند که باید جلوی واردات محصولاتی که امکان تولید آن‌ها در این شرکت وجود دارد گرفته شود و بحث واردات نباید به تولید داخلی و اشتغال ضربه‌ای وارد کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب افزود: در حوزه لایروبی قنوات و مسائل کشاورزی اعتبارات خوبی به تصویب رسید و بیش از 2 هزار میلیارد تومان در این حوزه در نظر گرفته شد همچنین در برای بهسازی راه‌های بین‌شهری و اسفالت راه‌های روستایی اعتبارات خوبی لحاظ شد.

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان نیز با توجه به اهمیت این بخش اعتبار خوبی به‌ویژه برای تکمیل بیمارستان 480 تخت خوابی ولیعصر (عج) اراک مصوب شد که باید همه این اعتبار جذب شود و این بیمارستان هر چه سریع‌تر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

آصفری خاطرنشان کرد: برجسته‌ترین دستاورد این سفر آن بود که بعضاً مسئولین خودشان در بین مردم حضور پیدا کردند و دیدارهای چهره به چهره‌ای داشتند همچنین میزهای خدمتی برپا شد و مشکلات مردم را از نزدیک شنیدند ضمن اینکه مردم نامه‌های زیادی را در اختیار رئیس‌جمهور محترم گذاشتند که امیدواریم با تأکیدی که آقای رئیسی دارند این نامه‌ها بی‌پاسخ نماند چون مردم امیدوارند در این دولت بخشی از مشکلات و دغدغه‌ها رفع شود و مجلس هم مطمئناً پیگیر مصوبات سفرها خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها