مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶
کد خبر: 99082
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰

دیدار معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با خانواده شهدا در خمین 

معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفر به استان مرکزی با خانواده تعدادی از شهدای شهر خمین دیدار کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مریم جلالی با حضور در منزل خانواده‌های شهدای شهر خمین ضمن ابلاغ پیام رئیس‌جمهوری از نزدیک مشکلات و مسائل خانواده‌ها و فرزندان شاهد را مورد بررسی قرار داد. 

معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این دیدار ضمن اشاره به ضرورت تکریم و حفظ شان و جایگاه خانواده‌ شهدا بر رسیدگی به شرایط خانواده‌های شاهدی که با مشکلات متعدد دست به گریبان هستند، تاکید کرد. 

مریم جلالی معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همچنین قبور مزار شهدای شهرستان را گلباران کردند. 

بازدید از قلعه تاریخی سالار محتشم، دستکتند زیر زمینی تهیق خمین بخشی از برنامه‌های سفر معاون وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استان مرکزی بود.

captcha
آخرین اخبار