اثر افزایش اختیار بانک مرکزی به‌زودی در قیمت ارز دیده می‌شود حذف لقب جنجالی از صفحه شخصی شیاد قهرمان نما/ هالک قلابی محو شد!+عکس تکذیب جدایی هانسل زاپاتا از آلومینیوم اراک مهار تورم در سایه حذف موانع رشد بخش مولد محقق می‌شود  هشدار سطح زرد هواشناسی کشاورزی استان مرکزی/ احتمال سرمازدگی شکوفه‌ها و باغات وجود دارد اطلاعیه پلیس برای ماه مبارک رمضان/ تأکید بر رعایت شئون اسلامی برف جاده‌های استان مرکزی را سفیدپوش کرد/ مسافرین نوروزی تجهیزات ایمنی و زمستانی به همراه داشته باشند 9 گروه استهلال رصد ماه رمضان در استان مرکزی را برعهده دارند/ پیش‌بینی‌ها از قابل رویت بودن هلال حکایت دارد اوقات شرعی اراک در ماه مبارک رمضان شتابنده در مسیر تحقق شعار سال حرکت خواهیم کرد
چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۳
کد خبر: 99079
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷

رئیس‌جمهور از شرکت تولیدکننده تجهیزات نیروگاه‌های خورشیدی در خمین بازدید کرد

رئیس‌جمهور و وزیر نیرو همزمان با ورود به شهرستان خمین در استان مرکزی، از توانمندی‌ متخصصان داخلی در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات نیروگاه‌های خورشیدی بازدید کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛  آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه سفر خود به استان مرکزی،  صبح امروز جمعه از گمرک اختصاصی تجهیزات شرکت مانا انرژی پاک بازدید کرد.

شرکت مانا انرژی پاک باهدف تولید ویفر سلول و پنل خورشیدی و همچنین نصب و بهره‌برداری از نیروگاه‌های خورشیدی در سال ۱۳۹۷ تأسیس و در ناحیه صنعتی شهید سعیدی واقع در استان مرکزی فعالیت‌ خود را آغاز کرده است.

کارخانه تولید ویفر سیلیکونی با ظرفیت تولید ۱۵۰۰ مگاوات ویفر سیلیکونی از سال 1398 کار خود را در سطح زیربنایی بیشتر از 65 هزار مترمربع فضای صنعتی و اداری آغاز کرده است.

این کارخانه ظرفیت تولید سالانه500 مگاوات پنل خورشیدی را دارد.

 این واحد صنعتی نماد خنثی‌سازی تحریم‌ها است و این کارخانه در مقابل تحریم‌هایی که می‌خواهند از دستیابی ایران اسلامی  به تکنولوژی جلوگیری کند، توانسته با همت و تلاش  تجهیزات پنل خورشیدی با کیفیت تولید کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار