کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید گفتمان مسئله محوریِ نتیجه گرا را در سال جاری تقویت خواهیم کرد پیش بینی وزش باد، رگبار و رعد و برق تا روز سه‌شنبه در استان مرکزی
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
کد خبر: 99068
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

شهدا برای حفظ کرامت اسلام رشادت و ایثارگری‌های بسیاری نشان دادند

حسینی با اشاره به اینکه شهدا با دعا و مناجات با خدا توانستند مسیر حق را پیدا کنند گفت:شهدا در طول تاریخ برای حفظ کرامت اسلام رشادت و ایثارگری‌های بسیاری نشان دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جریان سفر هیئت دولت به استان مرکزی در دیدار با خانواده شهید " محمد طاهر لطفی" از شهدای دوران دفاع مقدس خمین گفت: شهدا در طول تاریخ برای حفظ کرامت اسلام رشادت و ایثارگری‌های بسیاری نشان دادند.

حسینی اظهار کرد: شمار شهدای خمین نسبت به جمعیت نشانگر تبلور روحیه سلحشوری امام خمینی (ره) در مردم این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه شهدا با دعا و مناجات باخدا توانستند مسیر حق را پیدا کنند ادامه داد: سلوک و روش زندگی شهدا باید برای نسل جوان تبدیل به فرهنگ شود و کم‌کاری در این زمینه از طرف ماست.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بیان کرد: نسل نوجوان و جوان دارای فطرت پاک هستند و اجرای سرود سلام فرمانده و حضور پرشور مردم در برنامه غدیر این مسئله را تائید می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در بدو ورود به خمین در گلزار شهدای این شهرستان حضور پیدا کرد و سپس با خانواده شهید لطفی دیدار کرد.

شهید محمد طاهر لطفی یکی از ۱۲ سردار شهید خمین است که در منطقه شلمچه و عملیات رمضان به شهادت رسید.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار