مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
کد خبر: 99066
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳

بازدید سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه سیمان زرند ساوه

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارخانه سیمان زرند ساوه بازدید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛همزمان با سفر هیئت دولت به استان مرکزی، زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس‌جمهور از کارخانه سیمان زرند شهرستان ساوه بازدید کرد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در بیست و نهمین سفر استانی خود، صبح جمعه ۳۱ تیرماه وارد اراک شد.

دیدار با مردم خمین ، دیدار با نخبگان استان، دیدار با اقشار مردم  در ورزشگاه ۵ مرداد، حضور در نشست شورای اداری، و نشست خبری از برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی است.

جمعی از اعضای هیئت دولت امروز به همراه رئیس‌جمهور به استان مرکزی سفرکرده و هر یک از معاونین رئیس‌جمهور، وزرا و روسای سازمان‌ها به نمایندگی از آیت‌الله رئیسی به شهرستان‌های استان سفر خواهند کرد.

captcha
آخرین اخبار