اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
کد خبر: 99013
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
سازمان هواشناسی اعلام کرد:

افزایش آلودگی هوا در استان‌های غربی با ورود توده گردوخاک

سازمان هواشناسی از کاهش دمای هوا در نوار شمالی کشور و افزایش آلودگی هوا در استان‌های غربی طی سه روز آینده خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سازمان هواشناسی امروز در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده و در سایر مناطق کشور جو آرام و پایداری استقرار خواهد داشت.

فردا علاوه بر جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ارتفاعات کرمان نیز در ساعات بعدازظهر رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود. در اواخر وقت در گیلان و مازندران ابرناکی، بارش خفیف و کاهش نسبی دما انتظار می‌رود.

روز پنجشنبه در اردبیل و سواحل شمالی ابرناکی، بارش پراکنده همراه با کاهش نسبی دما و وزش باد روی می‌دهد. در ارتفاعات کرمان و شمال هرمزگان نیز در ساعات بعدازظهر رگبار و رعدوبرق دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام این سازمان طی سه روز آینده در شهرهای مرزی واقع در غرب و جنوب غرب کشور نیز آسمانی غبارآلود همراه با کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود. جمعه در شرق مازندران و گلستان و همچنین در ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان رگبار پراکنده روی می‌دهد و در سایر مناطق جو آرام و پایداری حاکم است.

شنبه هفته آینده در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و سواحل شمالی کشور ابرناکی، بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعدازظهر در برخی مناطق واقع در ارتفاعات هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید روی می‌دهد.

از بعدازظهر چهارشنبه تا یکشنبه هفته آینده با نفوذ جریانات خنک شمالی به سواحل دریای خزر روند کاهش نسبی دما در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی حاکم شده و دریای خزر طی این مدت مواج خواهد بود.

captcha
آخرین اخبار