کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
کد خبر: 98917
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
فرمانده سپاه ناحیه اراک خبر داد؛

اجرای سرود ویژه روز ایثار و مقاومت اراک توسط بسیجیان/ راه اندازی مجدد طرح یک مسجد یک خاطره در اراک

سرهنگ مهجوری گفت: با توجه با اهمیت جایگاه سرود در فعالیت های فرهنگی و درخشش سرود سلام فرمانده در جهان اسلام تهیه یک سرود ویژه در دستور کار قرار گرفت که در نهایت اجرای سرود ۲۰۷ نفری گروه سرود شهدای اراک هدف گذاری شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در نشست ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با موضوع گرامیداشت روز پنجم مرداد اراک اظهار کرد: با توجه به اهمیت روز پنجم مرداد اراک و نقش آفرینی مردم و رزمندگان در این روز حماسی برگزاری اجلاسیه تخصصی پنجم مرداد در ذیل ستاد کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: شروع برنامه های اجلاسیه شهدای پنجم مرداد اراک از ابتدای سالجاری با تجلیل و تکریم از خانواده معظم شهدا شروع شد و در ادامه کار تولید محتوا در قالب کتاب، تولیدات چند رسانه ای و اردوهای شهید مجید ایزد پناه ادامه پیدا کرد.

سرهنگ مهجوری با اشاره به تهیه سرود روز ایثار و مقاومت اراک گفت: با توجه با اهمیت جایگاه سرود در فعالیت های فرهنگی و درخشش سرود سلام فرمانده در جهان اسلام تهیه یک سرود ویژه در دستور کار قرار گرفت که در نهایت اجرای سرود ۲۰۷ نفری گروه سرود شهدای اراک هدف گذاری شد.

وی افزود: همچنین در راستای تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا در اراک یک گروه بندی ویژه با حضور و مشارکت کلیه دستگاه ها در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم تا پایان سال مقدار قابل توجهی از خانواده معظم شهدای اراک را تجلیل کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: راه اندازی مجدد طرح موفق یک مسجد یک خاطره از دیگر برنامه های ذیل اجلاسیه شهدای پنجم مرداد اراک است که به زودی عملیاتی خواهند شد و محوریت این طرح تبیین حماسه ها و بزرگداشت شهدا به شکل محله محور است که خانواده معظم شهدا و رزمندگان خاطره گویی را انجام می دهند.

وی اضافه کرد: تبیین نقش مردم و رزمندگان در عملیات های غرور آفرین رمضان و مرصاد و سالروز بمباران شهر اراک و تبیین نقش کلیدی کارخانجات و صنایع اراک در دفاع مقدس از رویکردهای اقدامات تبیینی است و سعی داریم برای هرکدام از این موضوعات تولیدات مناسب و فاخر تهیه کنیم تا برای نسل جوان جذابیت و شنیدنی باشد.

سرهنگ مهجوری با بیان اینکه خوشبختانه به برکت کنگره شهدای استان مرکزی امروز از یک گنجینه ای از تجربیات ارزشمند در اختیار داریم،گفت: قطعا در کلیه برنامه ها از تجربیات کنگره شهدای استان مرکزی و ظرفیت های آن استفاده خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: کنگره شهدای استان مرکزی علاوه بر اینکه در حوزه فعالیت های ایثار و شهادت زیرساخت های خوبی در استان ایجاد کرده توانسته الگوهای موفق نیز ارائه کند و اینها افتخاری بزرگ برای استان امامین انقلاب است.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار