خواسته به حق مردم برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت کشور است پایان مرحله اول مرمت گنبد امامزاده ابوالحسن و آمنه خاتون در خنداب مدیران مدارس با قراردادهای توافقی به افزایش نرخ سرویس ها دامن می زنند/ سامانه سپند راهکار مدیریت حمل و نقل دانش آموزی ۱۲ کارگاه اشتغالزایی در امامزادگان استان مرکزی راه‌اندازی شد 220هزار موقوفه در کشور شناسایی شده است/ضرورت فعالیت مؤثر جامعه قرآنی در فضای مجازی ترابی برای شادی گل برنامه داشت/ لوکادیا رسما پنالتی زن اول پرسپولیس شد با ایران قوی مخالف اند/تنگنای شدید اجاره بها/سفره خزر 10 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در اراک پلمب شد کنگره شهدای استان مرکزی با محوریت مردم و خصوصا جوانان نقش آفرینی می کند/راه اندازی قرارگاه تخصصی جهاد تبیین به برکت کنگره شهدا پیش بینی افزایش فروش نفت/ ژاپن از خریداران سنتی نفت ایران است
سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۹
کد خبر: 98904
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۲
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

۳۶۰ گروه جهادی در شهر اراک به مردم خدمات تخصصی ارائه می دهند

سرهنگ مهجوری گفت: در شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده و در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارائه می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین افتتاحیه اردوهای جهادی دانش آموزی رسم هجرت در کانون امام علی(ع) اراک اظهار کرد: در طول انقلاب اسلامی بسیجیان با اخلاص، تواضع، ولایتمداری و مردم دوستی همواره موفقیت های بزرگی حاصل کرده و رمز موفقیت بسیج در صحنه های مختلف ولایت و مردم بودن است و روز به روز تقویت می شود.

وی افزود: بسیج در همه صحنه ها خوش درخشیده و با عمل انقلابی و کار جهادی کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته و لذا بسیج نسخه گره گشا از مشکلات است.

سرهنگ مهجوری با بیان اینکه بسیج در همه صحنه ها مامی توانیم را به اثبات رسانده ، گفت: بسیج با حضور خود در کنار مردم و سخت ترین شرایط علاوه بر اینکه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده در بسیاری از بخش ها الگوهای موفق به جامعه و حتی خارج از مرزها ارائه نموده است و لذا فرهنگ بسیجی لازمه پیشرفت و حرکت در گام دوم انقلاب می باشد.

وی با تأکید بر اینکه تحقق بیانات مقام معظم رهبری در همه بخش ها مورد توجه بسیج است، افزود: بسیج در این راستا راهبرد در نظر گرفته و با تکنیک و تاکتیک های کارآمد در راستای تحقق فرمایشات رهبری شتابنده حرکت خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک ادامه داد: بسیج گنجینه ای از تجربیات ارزشمند و نمایشگاهی از ظرفیت ها و هویت واقعی ملت ایران است و با مجاهدت های میدانی خود برای ملت ایران سپر بلا بوده تا کشور بتواند به سمت اهداف و پیشرفت شتابنده حرکت کند.

وی اضافه کرد: یکی از مهمترین ابعاد خدمت رسانی بسیجیان گروه های جهادی و اردوهای جهادی است که به برکت انقلاب اسلامی در همه اقشار شاهد برگزاری اردوهای جهادی هستیم و در شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده و در عرصه های مختلف به مردم خدمات ارائه می دهند.

سرهنگ مهجوری با اشاره به دستاوردهای حضور بسیج در اردوهای جهادی گفت: در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران بسیجی به مردم خدمات در بخش های مختلف ارائه شده و در سال ۱۴۰۱ نیز شتابنده در مسیر خدمت رسانی به مردم حرکت خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد اشتغال و ارائه خدمات محرومیت زدایی مهمترین اهداف گروه های جهادی است که در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۳۰۰ شغل ایجاد شد و در سالجاری نیز با توجه به اهمیت تحقق شعار سال در راستای ایجاد اشتغال حرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار