کی روش: اظهارات کلینزمن مایه شرمساری است/ یورگن، خودت استعفا بده! جام جهانی قطر| مصدوم‌کردن نیمار عمدی بود! آثار گسترده نماز شب در زندگی آزاد شدن فروش سهام عدالت فعلا منتفی است/ تسویه سود سهام عدالت ۱۴۰۰ شاید به فروردین ۱۴۰۲ کشیده شود تكاليف عمده براى رفع آلودگى هوا با كدام ارگان است؟ ایران با تکرار سناریوی «بازی قرن» مقابل آمریکا به دنبال شگفتی در جام جهانی رزمایش کمک مؤمنانه در اراک پرونده سازی ناقضان حقوق بشر علیه ایران قرارگاه مرکزی راهیان نور استان مرکزی برگزار شد دفاع مقدس نمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم ملت ایران است/ضرورت اهتمام ویژه رسانه ها به اردوهای راهیان نور
دوشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۴
کد خبر: 98829
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با دیارآفتاب عنوان کرد:

لزوم توجه به حوزه راه ها، آب شرب و تولید در سفر رئیس جمهور

بیاتی گفت: مشکلات محورهای مواصلاتی سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان، مسئله کیفیت پایین آب شرب فرمهین و لزوم توجه به بخش کشاورزی و دامداری از مهمترین مواردی است که باید در سفر هیئت دولت به استان مرکزی در این سه شهرستان مورد توجه قرار بگیرد.

ولی اله بیاتی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن اشاره به برخی مطالبات در آستانه سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی اظهار داشت: امیدواریم در این سفر اعتبارت مناسبی برای استان مرکزی و به‌ویژه شهرستان‌ها دیده شود.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم توجه به بهبود وضعیت محورهای مواصلاتی افزود: راه های سه شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان ضعیف‌ترین جاده‌های استان مرکزی هستند و مسیر تا اراک تا فرمهین همچنان وضعیت مطلوبی ندارد.

بیاتی تصریح کرد: در بحث راه‌های روستایی نیز مخصوصاً در شهرستان تفرش حدود 150 کیلومتر جاده خاکی داریم و حتی در خصوص جاده‌های آسفالته بیش از 30 سال است که هیچ روکش و تعمیری انجام‌نشده و اساساً مستهلک هستند.

وی همچنین بحث آب و پروژه‌های آب‌رسانی را از دیگری موارد نیازمند توجه عنوان کرد و گفت: کیفیت آب شرب در شهرستان فراهان بسیار پایین است و به‌ویژه مردم در شهر فرمهین با مشکل آلودگی و نیترات بالای آب مواجه هستند که نیازمند یک کار اساسی است و باید این موضوع تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان و کارخانجات ما نیاز به تقویت دارند و از طرفی متأسفانه دامداران اکثراً ورشکسته هستند و کشاورزان به دلیل کمبود بارندگی‌ها و تداوم خشک‌سالی با مشکلاتی مواجه شده‌اند که ضروری است دولت در این بخش‌ها تدابیر حمایتی ویژه‌ای را بیندیشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار
پربازدیدها