رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد گام مؤثر دولت در راستای حمایت از هپکو/ واردات تراک های 70 تن مشروط به خرید داخلی شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹
کد خبر: 98716
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

پرواز فرودگاه اراک به مقصد عتبات عالیات برقرار می شود

آصفری اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته وزیر راه و شهرسازی با آغاز پرواز عتبات عالیات از فرودگاه اراک موافقت کرده اند.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به آخرین وضعیت فرودگاه اراک گفت: با توجه به سرمایه گذاری خوبی که در فرودگاه اراک صورت گرفته است می توان با برنامه ریزی از ظرفیت های این مجموعه بیشتر برای رشد و توسعه استان بهره برد.

آصفری اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته وزیر راه و شهرسازی با آغاز پرواز عتبات عالیات از فرودگاه اراک موافقت کرده اند.

وی افزود: هم اکنون منتظر تخصیص اعتبارات و امکانات برای این موضوع هستیم و بنده با جدیت مسئله تعطیلی فرودگاه را پیگیری می کنم.

فرودگاه اراک با داشتن سه‌هزار و ۷۰۰ متر طول باند و ترمینال ۲ منظوره قابلیت انجام پروازهای داخلی و خارجی با هواپیماهای ایرباس ۶۰۰-۳۰۰ را در تمام طول شبانه‌روز دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار