اسماعیل رضایی از شهدای شاخص تفرش، شهید شاخص بسیج اصناف کشور ۱۴۰۲ شد بازار شب عید اراک در آخرین روز سال در تب‌و‌تاب+فیلم هشدار سطح زرد هواشناسی استان مرکزی در مورد بارش باران و برف و باد شدید  جزئیات افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 رونق بازار دستفروشان در آستانه عید نوروز در اراک ملی شدن صنعت نفت از رهبری روحانیت تا خوش خیالی مصدق در اعتماد به آمریکا رتبه‌های تک‌رقمی استان مرکزی در تولید 14 محصول مهم کشاورزی خواهرانم حجابتان را رعایت کنید حال و هوای بازار شب عید در اراک+فیلم استاد تاریخ دانشگاه پرینستون: اپوزیسیون ایران در حال تحریف همه‌جانبه تاریخ است
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
کد خبر: 98716
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

پرواز فرودگاه اراک به مقصد عتبات عالیات برقرار می شود

آصفری اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته وزیر راه و شهرسازی با آغاز پرواز عتبات عالیات از فرودگاه اراک موافقت کرده اند.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به آخرین وضعیت فرودگاه اراک گفت: با توجه به سرمایه گذاری خوبی که در فرودگاه اراک صورت گرفته است می توان با برنامه ریزی از ظرفیت های این مجموعه بیشتر برای رشد و توسعه استان بهره برد.

آصفری اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته وزیر راه و شهرسازی با آغاز پرواز عتبات عالیات از فرودگاه اراک موافقت کرده اند.

وی افزود: هم اکنون منتظر تخصیص اعتبارات و امکانات برای این موضوع هستیم و بنده با جدیت مسئله تعطیلی فرودگاه را پیگیری می کنم.

فرودگاه اراک با داشتن سه‌هزار و ۷۰۰ متر طول باند و ترمینال ۲ منظوره قابلیت انجام پروازهای داخلی و خارجی با هواپیماهای ایرباس ۶۰۰-۳۰۰ را در تمام طول شبانه‌روز دارد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار