سه اقدام دولت برای کاهش قیمت کالاهای اساسی/قیمت برنج کاهش یافت رونمایی سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها کلیات متن مذاکرات هسته‌ای توسط مسئولان کشور پذیرفته شده است/ برداشتن تحریم‌ها و انتفاع اقتصادی کشور؛ هدف اصلی مذاکرات دولت سیزدهم در یکسال گذشته موفقیت های خوبی را رقم زد/ آمریکایی ها در برجام نقض عهد کردند و باید به تعهداتشان عمل کنند قوی شدن در همه ابعاد منطق انقلاب است/ ارائه یک میلیون نفر خدمات بهداشتی و درمانی در سال توسط مراکز درمانی سپاه در استان مرکزی دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود بیمه ناباروری همگانی شد رقابت ۲۶۶ شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن آغاز شد/تجلیل از برگزیدگان در دهه وقف  آیین بزرگداشت روز خبرنگار
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹
کد خبر: 98632
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی

سردار کریمی گفت: ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت بیش از ۱۵۰۰ شغل در سال ۱۴۰۰ دستاورد حضور فعال بسیج بوده و در سالجاری با برنامه در این خصوص حرکت خواهیم کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه فراهان اظهار کرد: هنرنمایی و افتخار آفرینی بسیجیان در صحنه های مختلف که منجر به خلق حماسه های عظیم می شود پیروزی ها و موفقیت های بزرگی برای ملت ایران داشته و بسیج را به الگویی درخشان برای سایر کشورها و مقاطع مختلف تبدیل نموده است.

وی با بیان اینکه بسیج سند زنده پیروزی و نمایشگاهی از ظرفیت های عظیم ملت ایران در صحنه های مختلف است، گفت: بسیج در میدان های مختلف فرصت سازی میکند و زمینه افتخار ملت و نظام اسلامی را فراهم می سازد و آرزوی بسیجیان فدا شدن برای امنیت و آسایش مردم است و در این راه خالصانه پای کار هستند.

سردار کریمی افزود: توکل بر خدا ، ولایتمداری و خودباوری رمز موفقیت بسیج در صحنه های مختلف است و تا زمانی که بسیج و فرهنگ و تفکر بسیجی در میان باشد همه مشکلات قابل حل است و ملتی که فرهنگ بسیجی در آن حاکم باشد دشمن بر او غلبه نخواهد کرد.

وی تأکید کرد: بسیج در همه میدان ها درخشید و امروز آرایش بسیجیان در جهاد علمی و جهاد خدمت رسانی به مردم، قابل تقدیر است و فرمول عبور از سختی ها و مشکلات بسیجی بودن و داشتن روحیه جهادی است که خوشبختانه در ایران اسلامی به برکت تفکر و هدایت های امامین انقلاب اسلامی طنین انداز شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: بسیج همچون مجمعی قدرتمند و متشکل از زنان و مردانی غیرتمند است که برای قوی شدن ایران اسلامی تلاش می کنند و مولود انقلاب اسلامی بسیج است و ملت ایران با بسیج قله های بزرگ پیشرفت و سعادت را فتح خواهند کرد.

وی مبارزه با فقر و محرومیت و امیدبخشی و خدمت به مردم را کار مهم بسیج خواند و افزود: همه افرادی که به مردم و برای پیشرفت کشور خدمت کنند بسیجی هستند و بسیج متعلق به همه آحاد مردم و مستضعفین عالم است.

سردار کریمی بیان کرد: امروز با توجه به توطئه های دشمنان در جنگ ترکیبی بسیجیان باید خود را مجهز به سلاح جهاد تبیین کنند و در جنگ روانی دشمنان با روایت صحیح از حماسه ها راهبردهای دشمنان را شکست دهند و لذا جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است.

وی اضافه کرد: بسیج در عرصه های مختلف همچون خدمت به مردم و اقتصاد مقاومتی که نیاز مهم کشور می باشد پرچم دار است و در زمینه اشتغالزایی اقدامات چشمگیری انجام داده در سالجاری که تولید ، دانش بنیان و اشتغال زایی نامگذاری شده بسیج با تدوین برنامه های عملیاتی شتابنده حرکت خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای بسیج در حوزه کارگری و صنایع گفت: یکی از مهمترین اقدامات در سالجاری رفع موانع تولید در کارخانجات و واحدهای صنعتی بود که منجر با ایجاد و تثبیت اشتغال شد که با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی اقدامات چشمگیری حاصل شد.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت بیش از ۱۵۰۰ شغل در سال ۱۴۰۰ دستاورد حضور فعال بسیج بوده و در سالجاری با برنامه در این خصوص حرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار